Atrakcje

Atrakcje

26 września 2022

TARGI MAMAVILLE xTRŁ 1-2/październik /2022 / ATRAKCJE

blank

CZUCZU

CzuCzu wie, czym jest radość odkrywania!

Na stoisku krakowskiej marki znajdziecie mnóstwo pięknych i mądrych książeczek, puzzli oraz gier.

Koniecznie ich odwiedźcie, by poznać wyjątkowe jesienne nowości oraz pomysły na wspólną zabawę.

czuczu.pl

blank

LINDEN

Linden

Klocki Linden @klocki Linden po raz kolejny na targach Mamaville! ❤️

Nie możemy doczekać się, aby zabrać was do świata tysięcy drewnianych klocków konstrukcyjnych prosto z Wrocławia❤️

Od lat tworzymy dla Was unikalne, trwałe i bezpieczne produkty, które stanowią świetną alternatywę dla plastikowych zabawek.

Na te wyjątkowe, tak bliskie nam targi przygotowaliśmy dla was plac konstrukcyjny z dziesiątkami tysięcy drewnianych klocków, rodzinnymi konkursami i wyzwaniami konstrukcyjnymi. Klocki z drewna są idealnie wyważone, więc nawet bardzo wysokie konstrukcje i budowle będą stabilne. Nie potrzebujemy kleju. Będziecie mieli okazję poczuć je wszystkimi zmysłami.

Klocki drewniane integrują całą rodzinę: budują wspólnie rodzice, dziadkowie i dzieci.

Wszyscy wciągają się w kreatywną zabawę Z Klockami Linden ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Na targach obowiązuje rabat -10% od standardowej ceny produktów firmy Lindenwood. Buduj z nami zabawę na targach Mammaville! ❤️

linden wood.eu

blank

Fikołki

Serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych Gości dzisiejszego wydarzenia na stoisko Fikołków!
Czekać na Was będzie malowanie buziek, tatuaże brokatowe, skręcanie balonów, kolorowe warkoczyki, zajecia sportowe i muzyczne.

Nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia przy Fikołkowym stoisku!

fikołkiwroclavia

blank

WIOSKI CO.

Wioski Co.

Na stoisku Wioski Co. możecie spodziewać się wszystkich form aktywności, od malowania farbami przy użyciu rąk, nóg i całego ciała, po zabawy z wodą, gliną, dźwiękiem.

Będziemy doświadczać, odkrywać i inspirować. Bawić się cieniem, kształtami, cieszyć z dźwięków uderzania drewnianą łyżką w naczynia. Dotykać, zgniatać, tańczyć, ślizgać się, tupać, śpiewać. Czytać, słuchać, malować, rysować, sklejać, gdzie każdy maluch znajdzie dla siebie miejsce. Przywitają Was nasi wioskowi pedagodzy, który z wielkim sercem i zaangażowaniem wprowadzą Wasze dziecko w magiczny świat eksploracji, inspiracji i zabawy.

KOGO spotkacie w wioskowej strefie? właścicielki wiosek z Warszawy wyspecjalizowane pedagożki, które na co dzień pracują w Wioskach

CO tam na Was będzie czekać? magiczne wnętrze inspirowane filozofią pedagogiczną Reggio Emilia, prowokacje edukacyjne z różnych dziedzin, tj.: sztuka wizualna, muzyka, przyroda, nauki ścisłe czy literatura, wioskowe aktywności, pomoce edukacyjne i naturalne materiały

JAK będziemy spędzać czas? Będziemy się świetnie bawić, w atmosferze bliskości, szacunku i akceptacji.

https://www.wioski.co/

blank

FUNDACJA CZĄSTKA CIEBIE

Na stoisku Fundacji Cząstka Ciebie, specjalnie dla najmłodszych przygotujemy mini strefę zabaw z kolorowankami, czytankami i zabawkami!!!

Będzie oczywiście miejsce, gdzie nasze wolontariuszki będa za symboliczny datek  malowały buźki, robiły tatuaże, skręcały z balonów różnego rodzaju
zwierzaczki, będą również kolorowe warkoczyki, kiermasz
książek dla dzieci czy loteria z pluszakami 😊💕

Serdecznie zapraszamy !!!

Share it:
blank
instagram