Atrakcje

Atrakcje

5 lutego 2020

TARGI MAMAVILLE WROCŁAW VOL. 9 / 17 LISTOPADA / ATRAKCJE

blank

CZUCZU

W strefie CzuCzu czekają na Was: najświeższe nowości, znane i lubiane puzzle, książeczki oraz edukacyjne i kreatywne zestawy. Usiądźcie wygodnie i wspólnie z dziećmi pobawcie się nimi! Młodych rodziców, i tych oczekujących na dziecko, zapraszamy po szeroki wybór kart kontrastowych. Wszystkie produkty będziecie mogli kupić na miejscu.
Zima z CzuCzu będzie bardzo kolorowa!

czuczu.pl

blank

LINDEN

Chillout i świetna zabawa w jednym? Spotkajmy się na stoisku Linden, gdzie czekać będzie na Was strefa niekończącej się rozrywki – plac zabaw z drewnianymi klockami!

Z klocków Linden budujemy wszystko to, co tylko podpowie nam wyobraźnia. Na koniec spektakularnie burzymy, to dopiero jest frajda! Czy jest coś lepszego od zabawy, która łączy pokolenia? Klocki Linden pokochały dzieci, a w szczególności ich tatusiowie, którzy z ogromnym zaangażowaniem konstruują wraz ze swoimi pociechami.

Przekonajcie się, że klocki Linden to najlepsza odskocznia od rzeczywistości, a także sposób na relaks! Dzieciaki będą Wam za to wdzięczne! To co, widzimy się wkrótce?

http://lindenwood.eu/pl/klocki-drewniane/

blank

DMUCHANIEC MAMAVILLE

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

blank

CUBORO

Jeśli macie przynajmnej trzy lata i lubicie ciekawe wyzwania, zapraszamy Was do wspólnej zabawy niezwykłymi, podziurawionymi jak szwajcarski ser klockami. Z takich klocków może powstać kulodrom, czyli zjeżdżalnia dla szklanych, kolorowych kulek. Spróbujemy takie kulodromy razem zbudować, a jak już będą gotowe – w ruch pójdą kulki!

Nasz kulodromowy kącik będzie otwarty przez cały czas trwania targów. Będzie mnóstwo klocków – Cuboro oraz Cuboro Cugolino – oraz sporo kulek do rzucania. Do zobaczenia!

https://www.cuboro.com.pl

blank

TARNAWA

Zapraszamy do wspólnej zabawy na stoisku drewnianych, ręcznie malowanych zabawek TARNAWA! Wspólne rozkładanie, budowanie i konstruowanie dla dzieci oraz rodziców! Pociągi, samoloty, helikoptery i seria samochodów specjalnych to tylko część zabawek, która będzie czekała na naszym stoisku przez cały dzień.  Wszystkie produkty będziecie mogli kupić na miejscu.
Do zobaczenia!

https://www.tarnawa.pl

blank

WOOBIBOO

Produkty Woobiboo to połączenie edukacji z zabawą! Nasze jedyne w swoim rodzaju tablice manipulacyjne zostały stworzone dla małych rączek Wielkich Odkrywców. Tablice pochłaniają uwagę dzieci na długo, a przy tym rozwijają ich zdolności manualne i psychomotoryczne. Przekonajcie się sami i odwiedźcie stoisko Woobiboo na targach Mamaville.

www.woobiboo.pl

blank

AKADEMIA POPOTAM

Mottem Akademii jest rozwijanie umiejętności i wiedzy przez zabawę – bo nauka MUSI być przyjemna. Czekać będzie tutaj na Was interaktywna strefa gier wielkoformatowych. Poza grami, na stoisku będzie wielki wybór niebanalnych, specjalnie wyselekcjonowanych i o wartościowej treści ciekawych książek.

akademiapopotam.pl

Share it:
blank
instagram