Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 Atrakcje – Mamaville

Atrakcje

Atrakcje

29 sierpnia 2022

TARGI MAMAVILLE WARSZAWA 18 września 2022 / ATRAKCJE

blank

CZUCZU

CzuCzu wie, czym jest radość odkrywania!

Na stoisku krakowskiej marki znajdziecie mnóstwo pięknych i mądrych książeczek, puzzli oraz gier.

Koniecznie ich odwiedźcie, by poznać wyjątkowe jesienne nowości oraz pomysły na wspólną zabawę.

czuczu.pl

blank

Linden

Klocki Linden @klocki Linden po raz kolejny na targach Mamaville! ❤️

Nie możemy doczekać się, aby zabrać was do świata tysięcy drewnianych klocków konstrukcyjnych prosto z Wrocławia❤️

Od lat tworzymy dla Was unikalne, trwałe i bezpieczne produkty, które stanowią świetną alternatywę dla plastikowych zabawek.

Na te wyjątkowe, tak bliskie nam targi przygotowaliśmy dla was plac konstrukcyjny z dziesiątkami tysięcy drewnianych klocków, rodzinnymi konkursami i wyzwaniami konstrukcyjnymi. Klocki z drewna są idealnie wyważone, więc nawet bardzo wysokie konstrukcje i budowle będą stabilne. Nie potrzebujemy kleju. Będziecie mieli okazję poczuć je wszystkimi zmysłami.

Klocki drewniane integrują całą rodzinę: budują wspólnie rodzice, dziadkowie i dzieci.

Wszyscy wciągają się w kreatywną zabawę Z Klockami Linden ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Na targach obowiązuje rabat -10% od standardowej ceny produktów firmy Lindenwood. Buduj z nami zabawę na targach Mammaville! ❤️

linden wood.eu

blank

Dwujęzyczne Przedszkola i Żłobki KIDS&Co.

Zapraszamy na stoisko przygotowane przez Dwujęzyczne Przedszkola i Żłobki KIDS&Co.

Tutaj czekają na Was :

– zabawy plastyczne i sensoryczne,

– kącik z książeczkami (w języku polskim i angielskim)

– wiązanie balonów

– malowanie buziek

– piasek kinestetyczna

– ciastolina

– chusta animacyjna

– stempelki

– robot EMYS do nauki języka angielskiego

– mata do kodowania

Po prostu. Świetna zabawa, niepowtarzalna atmosfera – czekamy na Was!

https://kids-co.pl/

blank

MusicBABYart Otulamy dzieci muzyką 🙂

Zapraszamy na stoisko przygotowane przez MusicBabyart.

Tutaj czekają na Was :   

brakoatowe tatuaże,

balonowe zoo – zrobimy z balonów kotki, pieski i inne zwierzątka.

DUŻE bańki mydalne XXL, 

piękne szablony do kolorowania.

Odwiedź nas koniecznie:) Będzie radośnie i kolorowo.

www.musicbabyart.pl

blank

Wioski Co.

Na stoisku Wioski Co. możecie spodziewać się wszystkich form aktywności, od malowania farbami przy użyciu rąk, nóg i całego ciała, po zabawy z wodą, gliną, dźwiękiem.

Będziemy doświadczać, odkrywać i inspirować. Bawić się cieniem, kształtami, cieszyć z dźwięków uderzania drewnianą łyżką w naczynia. Dotykać, zgniatać, tańczyć, ślizgać się, tupać, śpiewać. Czytać, słuchać, malować, rysować, sklejać, gdzie każdy maluch znajdzie dla siebie miejsce. Przywitają Was nasi wioskowi pedagodzy, który z wielkim sercem i zaangażowaniem wprowadzą Wasze dziecko w magiczny świat eksploracji, inspiracji i zabawy.

KOGO spotkacie w wioskowej strefie? właścicielki wiosek z Warszawy wyspecjalizowane pedagożki, które na co dzień pracują w Wioskach

CO tam na Was będzie czekać? magiczne wnętrze inspirowane filozofią pedagogiczną Reggio Emilia, prowokacje edukacyjne z różnych dziedzin, tj.: sztuka wizualna, muzyka, przyroda, nauki ścisłe czy literatura, wioskowe aktywności, pomoce edukacyjne i naturalne materiały

JAK będziemy spędzać czas? Będziemy się świetnie bawić, w atmosferze bliskości, szacunku i akceptacji.

https://www.wioski.co/

blank

Cuboro

  Zapraszamy Was do wspólnej zabawy niezwykłymi, podziurawionymi jak szwajcarski ser klockami. Z takich klocków może powstać kulodrom, czyli zjeżdżalnia dla szklanych, kolorowych kulek. Spróbujemy takie kulodromy  zbudować razem, a jak już będą gotowe – w ruch pójdą kulki!

   Nasz kulodromowy kącik będzie otwarty przez cały czas trwania targów. Będzie mnóstwo klocków – Cuboro oraz Cuboro Cugolino – oraz sporo kulek do rzucania. Do zobaczenia!

www.cuboro.com.pl

 

blank

TOMI TOMI

Na stoisku TOMI-TOMI czeka na Was gigantyczny klockowy plac budowy!

Dzieci kochają budować, konstruować, tworzyć…i to wszystko jest możliwe z klockami TOMI-TOMI.
Poznawanie piankowych elementów i budowanie ogromnych budowli czy technicznych stworów o gigantycznych rozmiarach jest możliwe dzięki tym ogromnym klockom.
Duże, kolorowe i łatwe do uchwycenia elementy zmieniają się w bajkowy świat pobudzając wyobraźnię i rozwijając zdolności motoryczne.

Różne kształty klocków i możliwości ich łączenia szybko uruchamiają pokłady kreatywności i uczą logiki oraz przestrzennego planowania.

Taka zabawa sprawia iż błyskawicznie każdy jej uczestnik czuję się zaangażowany w proces budowy na długi czas. To jest również ten moment kiedy możemy nauczyć ich pracy zespołowej.

Wszystkie elementy zestawu TOMI-TOMI wykonane są ze specjalnej wodoodpornej pianki.
Klocki całkowicie odporne są na pleśń, korozję oraz mikroorganizmy a przełomowa technologia produkcji sprawia, że są lekkie a zarazem bardzo trwałe.

https://www.tomi-tomi.com/

blank

Triki Tashka

Triki Tashka  stworzy dla Was magiczna przestrzeń kawiarnianą. Triki Tashka powstała z inicjatywy Wydawnictwa TASHKA, integrująca teatr, literaturę, warsztaty artystyczne, wartości zero waste, bio kawę, pachnącą czekoladę, pyszne jedzenie bez zbędnych cukrów i chemii. Na stoisku maluch będą mogły rozwijać swoje talenty plastyczne a dorośli zrelaksować się przy pysznej kawie.

blank

SMART KIDS PLANET

Na stoisku Smart Kids Planet w strefie atrakcji czekają na Was super warsztaty.

Dzieci razem z rodzicami mogą wykonać slime lub kule do kąpieli, które zabiorą ze sobą na pamiątkę. Czeka tam również na Was stolik z malowankami na buzie.

Odwiedźcie ich koniecznie bo na prawdę warto!!!

 

Warsztaty odbywają się o :

10:00 – 11:30 – slime

11:30 – 13:30 – kule do kąpieli

13:30 – 15:00 – slime

blank

Dmuchaniec

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

Share it:
blank
instagram