Atrakcje

Atrakcje

23 lutego 2022

TARGI MAMAVILLE WARSZAWA VOL. 22 / 13 marca 2022 / ATRAKCJE

blank

CZUCZU

CzuCzu wie, czym jest radość odkrywania!

Na stoisku krakowskiej marki znajdziecie mnóstwo pięknych i mądrych książeczek, puzzli oraz gier.

Koniecznie ich odwiedźcie, by poznać wyjątkowe jesienne nowości oraz pomysły na wspólną zabawę.

czuczu.pl

blank

Linden

🔷 Już kolejny raz na targach Mamaville widzimy się na placu zabaw z klockami Linden 😄

➡️ Czeka na Was moc atrakcji i mnóstwo konstrukcyjnych wyzwań dla całej rodziny. Będziemy budować i spektakularnie burzyć! Nasz naturalny plac to strefa relaksu i zabawy.

🔷 Zapraszamy dzieci, rodziców, a nawet dziadków. Plac Linden to wyjątkowa miejsce – nie ma mowy o nudzie. 🤩🥰

linden 

blank

Strefa Wsparcia

Zapraszamy na stoisko przygotowane przez Stowarzyszenie Strefa Wsparcia, które od 5 lat tworzy programy profilaktyczne, by chronić dzieci przed e-uzależnieniami. Tutaj dzieci na pewno będą się doskonale bawić !!! Przygotowaliśmy dla najmłodszych malowanie buziek, brokatowe tatuaże, skręcanie baloników i fantastyczne kolorowanki.

Dorośli w tym czasie będą mieli okazję porozmawiać na temat korzystania z  ekranów przez  najmłodszych.

Odwiedź nasze stoisko, bo na prawdę warto !!!

Odłacz sie

blank

Sensorysie

Kraina Sensorysiów to kreatywna przestrzeń dla dzieci w wieku    0-10 lat, która otwiera się już niebawem w Warszawie, a podczas targów Mamaville zadba o rozwój wszystkich zmysłów!  Powstała z myślą o rodzinach szukających miejsc, które pozwolą dzieciom jednocześnie na zabawę i rozwój, a dorosłym – na relaks. Niezwykły świat Sensorysiów pomaga pobudzać zmysły maluchów – stymuluje czucie głębokie, wzrok, dotyk, słuch, smak, węch i równowagę.

Odwiedź strefę Sensorysi i zanurz się w budyniowych materacach, sprawdź swój węch, zaskocz swoje stopy nowymi fakturami, a na koniec przykryj się jednym z liści i poczuj głęboki relaks!

blank

Triki Tashka

Po raz pierwszy na Targach Mamaville Triki Tashka  stworzy dla Was magiczna przestrzeń kawiarnianą. Triki Tashka powstała z inicjatywy Wydawnictwa TASHKA, integrująca teatr, literaturę, warsztaty artystyczne, wartości zero waste, bio kawę, pachnącą czekoladę, pyszne jedzenie bez zbędnych cukrów i chemii. Na stoisku maluch będą mogły rozwijać swoje talenty plastyczne a dorośli zrelaksować się przy pysznej kawie. Dla wszystkich przygotowaliśmy mega niespodziankę – weźcie ze sobą ulubioną torbę, koszulkę lub worek a u nas nadrukujecie sobie coś fantastycznego.

blank

Dmuchaniec

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

Share it:
blank
instagram