Informacje i Bilety

Informacje i Bilety

19 sierpnia 2021
blank

TARGI MAMAVILLE WARSZAWA 19 Września / INFORMACJE I BILETY

Termin

19 września  2021 (niedziela), godz. 10-17

Miejsce

EXPO XXI Warszawa Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe; ul. Prądzyńskiego 12/14 (dzielnica Wola)

Bilety

10zł wyłącznie w sprzedaży internetowej.

Dzieci do 15 roku życia bezpłatnie.

Kup bilet online !!!

W niedzielę 19 września zapraszamy na Targi dla Mamy i Dziecka, gdzie zaprezentujemy polskich projektantów i producentów. W większości marki kreatywnych i przedsiębiorczych mam, które chciały czegoś więcej i postanowiły zaryzykować tworząc wspaniały asortyment. Blisko 200 wystawców związanych z tematyką macierzyństwa, a do tego premiery i nowości rynkowe!

Wstęp jest płatny 10 zł  w sprzedaży internetowej . Dzieci do lat 15 wstęp bezpłatny.

Aby optymalnie rozłożyć w czasie ilość odwiedzających sprzedajemy bilety w 3 przedziałach czasowych.
Bilet wstępu wykupiony na dany przedział czasu, będzie tylko upoważniał do wejścia w tych godzinach, ale nie ogranicza on czasu pozostania na targach.

              

Na naszych Targach dbamy o Bezpieczeństwo!

Dokładamy wszystkich starań, żeby odwiedziny na Targach Mamaville były komfortowe i przede wszystkim bezpieczne, tak aby odwiedzający i wystawcy czuli się zabezpieczeni jak podczas regularnych zakupach w sklepie czy centrum handlowym

 • obsługa i każdy uczestnik targów jest zobowiązany do zakrycia ust i nosa za pomocą maseczki
 • Hala Expo to ponad 5000m2 a każda alejka pomiędzy rzędami wystawców będzie mieć minimum 4m szerokości
 • Na bieżąco będzie kontrolowana ilość osób, aby zapewnić komfort odwiedzania i możliwość zastosowania wymaganego dystansu.
 • Będą osobne drogi wejścia i wyjścia na teren targowy. Nasza obsługa będzie kierowała ruchem
 • Przy wejściu oraz  w oznaczonych miejscach będą znajdowały się płyny do dezynfekcji rąk
 • Przy stoisku organizacyjnym i przy stoiskach targowych będą umieszczone oznaczenia ułatwiające utrzymanie odpowiedniego dystansu podczas zakupów
 • bilety sprzedawane są wyłącznie w formie online, aby uniknąć niepotrzebnych kolejek i tłumów
 • zdecydowana większość wystawców będzie umożliwiała płatność bezgotówkową na swoich stoiskach
 •  będą dezynfekowane przestrzenie wspólne – blaty kasowe, klamki przy wejściu do toalet, przyciski windowe
 • na terenie targów będzie profesjonalna ekipa medyczna

🏆 Kraina Mamaville po raz 21 -szy pojawi się na warszawskim horyzoncie 19 września w EXPO XXI na Prądzyńskiego. Wciąż zmieniamy się dla Was na lepsze i zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa na dzień obfitujący nie tylko w świąteczne zakupy w specjalnych cenach u naszych wystawców, ale także dzień pełen najnowszej wiedzy, innowacyjnych trendów oraz atrakcji dla całej rodziny!

Targi Mamaville to przede wszystkim:
• Więcej wystawców i dużo znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
• Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
• Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na Targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
• Atrakcje i edukacja dla całej rodziny.

EXPO XXI Warszawa, to lepsze możliwości i udogodnienia dla Was:
• lokalizacja w centrum stolicy
• możliwość dotarcia komunikacją miejską
• parking na ponad 700 miejsc
• duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
• przestronna strefa dla mamy i dziecka
• atrakcyjna strefa relaksu
• bankomat na terenie obiektu

Mini miasto Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a Targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową ekscytującą przygodę życia. 19 września z nami, to świetny pomysł na niedzielne, rodzinne spędzenie czasu – będziemy Was rozpieszczać!

Targi podzielone są na strefy:

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.  Wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

Ruszamy z zapisami na wykłady dla rodziców na Targach Mamaville Warszawa 19 września (niedziela),
Wstęp bezpłatny dla uczestników targów, ilość miejsc ograniczona !
Pamiętaj o konieczności posiadania biletu wstępu na targi ✅
Link do zakupu biletów 10zł :https://bit.ly/MVWaWa21

Link do zapisów na warsztaty :https://app.evenea.pl/event/mamavillewarszawa21/

10:30 do 11:30  – „Fakty i mity w pierwszej pomocy u niemowlaków”

Czy Twoja wiedza o pierwszej pomocy jest aktualna? Zastanawiasz się czy Twoje działania będą skuteczne w sytuacji zagrożenia życia? Podczas spotkania poznasz zarówno FAKTY jak i MITY w przypadku zadławienia, bezdechu, wysokiej gorączki, urazów i utraty oddechu. Dodatkowo sam/a będziesz mógł/a zdecydować czy dane postępowanie to FAKT czy MIT.

Co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy?

 • poznasz 11 niezbędników w apteczce malucha
 • dowiesz się, który numer wybrać 999 czy 112 kiedy dojdzie do wypadku

Jeżeli chcesz zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia to ten warsztat jest dla Ciebie!

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma od nas folderek z linkiem do bezpłatnej edukacyjnej grupy o pierwszej pomocy dla rodziców oraz zniżkę do sklepu na asortyment apteczki.

Prowadzenie : Adrianna Cienkusz

Ratownik medyczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, instruktor pierwszej pomocy w firmie Twój Ratownik.pl. Swoje doświadczenie zdobywała podczas pracy w pogotowiu ratunkowym oraz na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych w warszawskich szpitalach. Specjalizuję się w tematyce dziecięcej, dlatego też można ją często spotkać podczas warsztatów z pierwszej pomocy w ramach szkoły rodzenia. Współtworzy nowe projekty, aby pomóc rodzicom zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia.

12:00 – 13:30 – Podcast „Matka też człowiek” Justyny Szyc Nagłowskiej live na Targach Mamavile 

Justyna Szyc-Nagłowska dziennikarka i autorka popularnego podcastu „Matka też człowiek” tym razem poprowadzi podcast na żywo i zaprosi do udziału w rozmowie wszystkie chętne osoby.

Tematem wiodącym rozmowy będzie uszanowanie wszystkich emocji, które pojawiają się w kobietach, kiedy zostają mamami.
Będziemy rozmawiać też o tym, żeby się nie porównywać z innymi matkami i dawać sobie prawo do własnego, niepowtarzalnego stylu macierzyństwa.
A także o tym, że macierzyństwo nie wyładowuje naszych dotychczasowych potrzeb, pragnień czy marzeń.
Jak żyć bez poczucia wstydu?
Jak nie popadać w zgubny perfekcjonizm?
Jak przestać surowo oceniać siebie samą?
Odpowiemy na te pytania!
Znacie powiedzonko – Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko? Powiemy Wam nie tylko jaką to powiedzonko ma moc ale także co zrobić, żeby to w pełni poczuć.
Nie chcesz być doskonała? To super, bo My też nie!

Do zobaczenia !

Prowadzenie : Justyna Szyc-Nagłowska dziennikarka i autorka popularnego podcastu „Matka też człowiek” i zaproszona gościni Katarzyna Malinowska life coach, która ma ogromne doświadczenie w pracy z kobietami pomagając im odzyskać pewność siebie.

13:45  –  14:45 „Nie z Miłości”, czyli o granicach w relacji z dzieckiem.

Jesteś zmęczona kolejną awanturą w sklepie, gdy dziecko chce nową zabawkę, a Ty nie chcesz mu jej kupić? A może nie wiesz jak odmówić mu kolejnej porcji lodów?

Ważne jest dla Ciebie dbanie o swoje granice, ale nie chcesz też naruszać granic dziecka?

Chcesz być rodzicem, który pewnie przewodniczy rodzinie?

Zapraszamy na wykład Family Lab opartych na pedagogice Jespera Juula, na którym odpowiemy sobie na pytanie : jak wychować dziecko, które potrafi powiedzieć NIE, gdy zajdzie taka potrzeba, które w przyszłości będzie umiało odmówić spróbowania używek, postawić granice cielesne, nie da się wykorzystać w pracy!
To wydarzenie jest dla Ciebie jeśli:
* Zdarza ci się mieć trudności w odmawianiu dziecku
*Wahasz się między byciem konsekwentnym a byciem autentycznym
*Chciałbyś wychować dziecko, które potrafi powiedzieć „NIE” w sytuacjach zagrożenia poza domem
*Czasem wolisz by Twoje dziecko było uprzejme i posłuszne, a innym razem szczere, niezależne i w kontakcie ze swoimi potrzebami
Jeśli trapią Cię podobne wątpliwości to zapraszamy na seminarium inspirujące, na którym wspólnie im się przyjrzymy i odniesiemy je sytuacji z życia.

Prowadzenie : Monika Stutz-Kowalska – certyfikowany trener Family Lab. Prowadzi seminaria inspirowane pedagogiką Jespera Juula, szkolenia i konsultacje dla rodziców założycielka Stacja Relacja- Monika Stutz Kowalska

15:00 – 15:45  „Noś mnie, mamo” – Zalety noszenia dziecka w chuście – Chusta kółkowa

Na naszym spotkaniu poznacie zalety noszenia dzieci w chustach oraz korzyści jakie daje noszenie- zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Skupimy się na chuście kółkowej, pokażemy Wam, jak ją poprawnie wiązać i na co szczególnie zwracać uwagę podczas noszenia maluszków.

Prowadzenie : Julita Księżycka – certyfikowana doula ze Stowarzyszenia Doula Polska, edukatorka okołoporodowa, instruktorka aktywnej szkoły rodzenia, doradczyni noszenia dzieci w chustach, instruktorka masażu Shantala.

Joanna Batko– właścicielka marki lnianych chust kółkowych- Baba Wrap

 

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI

Zajęcia  dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść! Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska, także wegetariańskie i wegańskie.

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku!

      Aby  kupić bilet wstępu odwiedzający musi zaakceptować regulamin  regulamin Targów.

              

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Dla niezaszczepionych
0.00
0 available
Sold Out
Dla zaszczepionych
0.00
0 available
Sold Out
Share it:
blank
instagram