Atrakcje

Atrakcje

5 lutego 2020

TARGI MAMAVILLE XMAS: BLACK WEEKEND / 1 GRUDNIA 2019 / ATRAKCJE

blank

CUBORO

Jeśli macie przynajmnej trzy lata i lubicie ciekawe wyzwania, zapraszamy Was do wspólnej zabawy niezwykłymi, podziurawionymi jak szwajcarski ser klockami. Z takich klocków może powstać kulodrom, czyli zjeżdżalnia dla szklanych, kolorowych kulek. Spróbujemy takie kulodromy razem zbudować, a jak już będą gotowe – w ruch pójdą kulki!

Nasz kulodromowy kącik będzie otwarty przez cały czas trwania targów. Będzie mnóstwo klocków – Cuboro oraz Cuboro Cugolino – oraz sporo kulek do rzucania. Do zobaczenia!

www.cuboro.com.pl

blank

SESJA Z FIATEM 126p

Zapraszamy na rodzinną fotosesję z Fiatem 126p! Obiekt westchnień, czerwona strzała i symbol lat 90. powraca na salony, a raczej halę targów Mamaville i stanowi idealną okazję do snucia rodzinnych wspomnień z tamtego okresu.

Podczas sesji obecny jest animator do dzieci, który swoim entuzjazmem rozpromieni każdego szkraba oraz team dwóch fotografów – Maciek i Małgosia, którzy nadają na tych samych falach i dzięki bezpośredniej relacji z Wami malują kadry pełne emocji, miłości i lotnego szczęścia.

www.facebook.com/maciejimalgosia

blank

CZUCZU

Grudzień zapowiada się wyjątkowo gorąco!
CzuCzu przyjedzie do nas prosto z Krakowa i będzie na was czekać na stoisku pełnym książeczek, puzzli i gier. Koniecznie ich odwiedźcie i bawcie się dobrze!

czuczu.pl

blank

TARNAWA

Zapraszamy do wspólnej zabawy na stoisku drewnianych, ręcznie malowanych zabawek TARNAWA! Wspólne rozkładanie, budowanie i konstruowanie dla dzieci oraz rodziców! Pociągi, samoloty, helikoptery i seria samochodów specjalnych to tylko część zabawek, która będzie czekała na naszym stoisku przez cały dzień.  Wszystkie produkty będziecie mogli kupić na miejscu.
Do zobaczenia!

tarnawa.pl

blank

LINDEN

Chillout i świetna zabawa w jednym? Spotkajmy się na stoisku Linden, gdzie czekać będzie na Was strefa niekończącej się rozrywki – plac zabaw z drewnianymi klockami!

Z klocków Linden budujemy wszystko to, co tylko podpowie nam wyobraźnia. Na koniec spektakularnie burzymy, to dopiero jest frajda! Czy jest coś lepszego od zabawy, która łączy pokolenia? Klocki Linden pokochały dzieci, a w szczególności ich tatusiowie, którzy z ogromnym zaangażowaniem konstruują wraz ze swoimi pociechami.

Przekonajcie się, że klocki Linden to najlepsza odskocznia od rzeczywistości, a także sposób na relaks! Widzimy się już wkrótce!

lindenwood.eu

blank

NUKO

W strefie atrakcji na targach #Mamaville nie ma nudy❗
Nuko – więcej niż domek zaprasza wszystkie maluchy do zabawy w wyjątkowych domkach🏠, tym razem w świątecznej odsłonie!
Naturalne i bezpieczne, a do tego rozwijające💡. Można dołączać do nich specjalne akcesoria, które pobudzają wyobraźnię i ćwiczą nowe umiejętności. Wszystkie dzieci uwielbiają zabawę w dom, a dzięki temu, że domek można zmienić w sklep, samochód lub norkę lisa, to możliwości zabaw jest o wiele więcej♥.

nukohome.com

blank

ANSE KABANSE

Anse Kabanse to klubokawiarnia z salą zabaw, programem zajęć i warsztatów oraz miejsce, gdzie można zorganizować niezapomniane urodziny swojego dziecka.
Specjalnie na Targi Mamaville klubokawiarnia przygotowuje piękny candy bar. Poza tym, na ich stoisku można będzie wziąć udział w zajęciach plastyczno-muzycznych oraz pomalować dziecku buźkę.

ansekabanse.pl

blank

GOOD WOOD POLAND

Zapraszamy na świąteczne zabawy z Good Wood Poland. Good Wood Poland to mądrze zaprojektowane, piękne, a do tego ekologicznie wykonane produkty wspierające rozwój ruchowy, integrację sensoryczną i motorykę dziecka. To sposób na świetną zabawę, budowanie kreatywności i wyobraźni dziecka.
Dzieci zapraszamy na:

  • BUJANIE, skakanie, testowanie, zjeżdżanie, balansowanie, harcowanie – po prostu rozwijanie motoryki dużej,
  • MALOWANIE, układanie, przekładanie, rysowanie – czyli rozwijanie motoryki małej,
  • DOBRĄ, KREATYWNĄ ZABAWĘ – czyli używanie wyobraźni, kreowanie, wymyślanie, planowanie.

Zapraszamy dzieci i rodziców w każdym wieku – GOOD WOOD POLAND jest odpowiedni dla każdego.

www.goodwoodpoland.pl

blank

KOLEKCJA MARZEŃ – KRAINA LODU

Zapraszamy do stoiska Kolekcji Marzeń – Kraina Lodu. A tam: dużo atrakcji dla młodszych i starszych pociech – kącik dla dzieci z kolorowankami, dmuchanymi balonikami oraz możliwość zrobienia zdjęcia z bohaterami filmu Kraina Lodu 🙂 Na stoisku będziecie mogli wziąć udział w konkursie –do wygrania prenumerata Kolekcji Marzeń Kraina Lodu.
W każdym tomie: ręcznie malowana figurka, naklejki, książeczka z rebusami i inne zabawy!

Zajrzyjcie też na instragram @edipressekids – znajdziecie tu dużo nowości wydawniczych dla dzieci w każdym wieku!

blank

Dmuchaniec

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

Share it:
blank
instagram