Warsztaty i Wykłady

Warsztaty i Wykłady

17 listopada 2022

TARG IMamaville Black Weekend Edition / 27/11/2022/ WARSZTATY

Warsztaty dla rodziców są bezpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona, Zagwarantuj sobie miejsce i zapisz się już dzisiaj !!!

blank

Premiera książki

11:15  – Spotkanie autorskie – premiera książki Anny Kulawik- „Henio, Basia i Gucio odkrywają miłość”– odczyt bajki przez Monikę Mrozowską,

Książka Anny Kulawik to bajka wspierające emocje i tłumacząca dzieciom czym jest miłość. Narratorami są dzieci, które przeprowadzają małych czytelników przez cały proces poznawania i odkrywania różnych odcieni miłości. Bohaterowie pokazują, że miłość to nie tylko przytulasy i buziaki, ale też zapięte pasy w samochodzie czy niedzielny rosół ugotowany przez Mamę. Bajka jest utrzymana w klimacie świątecznym. Spotkanie autorskie, odczyt bajki przez aktorkę Monikę Mrozowską, rozmowa z autorką.

Prowadzenie: Anna Kulawik z wykształcenia marketerka, z pasji blogerka, zawodowo założycielka i właścicielka marki Soxy. Prywatnie żona Jurka i mama Henia, Basi i Gucia. Miłośniczka kolorowych ciuchów, podróży kulinarnych i pisania.

https://matkanieboska.pl/

blank
blank
blank

Panel dyskusyjny

12:00 – Panel dyskusyjny – „Jak wspierać dzieci w trudnych emocjach? „ – spotkanie z Małgorzatą Owczarek psycholożką dziecięcą, Anną Kulawik autorką bajek dla dzieci wspierających emocje i Moniką Mrozowską aktorką i mamą 4 dzieci.

Prowadzenie: Małgosia Owczarek – jest psycholożką dziecięcą. Na co dzień pomaga  zrozumieć dziecięcy świat. Współpracuje z ośrodkiem Bliskie Miejsce, gdzie wspiera rodziców Maluchów w wieku 0-6 lat, pomagam rodzicom doświadczającym kryzysu i wypalenia rodzicielskiego. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli żłobkowych i przedszkolnych.

Monika Mrozowska- aktorka, autorka e-booków i książek, wraz z przyjaciółkami prowadzi własną markę dziecięcą Bunny&Cloud i  jest przede wszystkim mamą dwóch córek i dwóch synów.

Anna Kulawik z wykształcenia marketerka, z pasji blogerka, zawodowo założycielka i właścicielka marki Soxy. Prywatnie żona Jurka i mama Henia, Basi i Gucia. Miłośniczka kolorowych ciuchów, podróży kulinarnych i pisania.

blank

O odkrywaniu talentów w macierzyństwie.

13:15  – „O odkrywaniu talentów w macierzyństwie” – Spotkanie z Aleksandrą Burdyńską – coachem mocnych stron, doradczynią zawodowym.

Na warsztatach z Olą dowiesz się, czym jest coaching mocnych stron, czym są Talenty Galloupa i dlaczego poznanie swoich talentów jest pomocne nie tylko w biznesie, ale też w macierzyństwie. Spotkanie z Olą będzie świetną okazją do zrobienia pierwszego kroku ku nowemu. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany, jeśli jesteś na rozdrożu, jeśli chcesz wrócić do pracy po macierzyńskim albo czujesz, że chcesz zmienić drogę zawodową, to spotkanie będzie dla Ciebie idealnym początkiem.

Prowadzenie: Aleksandra Burdyńska – jest coachem mocnych stron certyfikowanym przez Strengths Community, w trakcie międzynarodowej certyfikacji coachingowej, doradcą zawodowym, autorką ebooka Talenty z Macierzyństwie. Prywatnie jest żoną i mamą trójki dzieci. Wykorzystuję swój potencjał również w obszarze rodzinnym. Nie jest jej obca współpraca w zakresie wyzwań rodzicielskich i kariery zawodowej, oraz szukaniu balansu między nimi.

blank

Jak zachować balans pomiędzy rolą mamy a byciem sobą?

14:30  – „Jak zachować balans pomiędzy rolą mamy a byciem sobą?” – Marlena Podbielkowska

10 wskazówek które mogą ułatwić codzienne zmagania ze sobą w nowej roli. Często słyszymy stwierdzenie „Szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko”, pytanie co to właściwie znaczy? Na tym warsztacie zastanowimy się, co znaczy dla każdej z nas „zadbanie o siebie”. Pokażę perspektywę w której myślenie o sobie w pierwszej kolejności nie musi oznaczać zaniedbywania dziecka i obowiązków a może być źródłem energii dla mamy oraz znaczącym czynnikiem wspierającym zdrowie psychiczne kobiety. Przedstawię konkretne tipy jak można wspierać siebie w huraganie codziennych obowiązków.

Prowadzenie:  Marlena Podbielkowska –  jest psycholożką, psychoterapeutką psychodynamiczną, a od niedawna szczęśliwą mamą. Wymienione wyżej zajęcia doprowadziły ją do refleksji nad ciążą, macierzyństwem i nad odnalezieniem się w nowej roli jako kobieta, która staje się mamą, ale przede wszystkim potrzebuje pozostać sobą. W związku z tym rozpoczyna projekt „Więcej niż mama” mający na celu, wspieranie kobiet w ciąży oraz po porodzie, szerzenie wiedzy psychologicznej związanej z ogromna ilością tematów, które otwierają się w tym czasie oraz uwrażliwianie ludzi na rodziców, a w szczególności na kobiety w ciąży oraz z dziećmi i na ich miejsce w społeczeństwie.

 

                                     Harmonogram :

⏰11:15 – Spotkanie autorskie – premiera książki Anny Kulawik- „Henio, Basia i Gucio odkrywają miłość”- odczyt bajki przez Monikę Mrozowską i rozmowa z autorką.
⏰12:00 – Panel dyskusyjny – „Jak wspierać dzieci w trudnych emocjach? „- spotkanie z Małgorzatą Owczarek psycholożką dziecięcą, Anną Kulawik autorką bajek dla dzieci wspierających emocje i Moniką Mrozowską aktorką i mamą 4 dzieci.
⏰13:15 – „O odkrywaniu talentów w macierzyństwie” – Spotkanie z Aleksandrą Burdyńską – coachem mocnych stron, doradczynią zawodową.
⏰14:30 – „Jak zachować balans pomiędzy rolą mamy a byciem sobą?” –
Spotkanie poprowadzi Marlena Podbielkowska, psycholożka i psychoterapeutka psychodynamiczna.

 

 

Share it:
blank
instagram