Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 Targi Online 19-23.08 – Mamaville

Targi Online 19-23.08

Targi Online 19-23.08

6 lipca 2020
blank

[xyz-ips snippet=”page-title”]

Największe i najpopularniejsze Targi Mamaville przenoszą się po raz kolejny do przestrzeni ONLINE na specjalną edycję Summer SALE ✂️✂️✂️
Po poprzednich udanych edycjach Targów Online, wracamy letnim wyprzedażowym wydarzeniem, gdzie będziecie mogli obkupić się w produkty dla mamy i dziecka po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Marki zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami >> https://bit.ly/mvtargionline

🍀 Czym są Mamaville Targi Online Summer SALE ✂️✂️✂️?

To targowa akcja online, podczas której będziecie mogli:

✨ nie wychodząc z domu zrobić rabatowe zakupy u blisko 100 polskich wystawców
✨ bardziej „od kuchni” poznać rodzime marki
✨ skorzystać z promocji, obniżek specjalnie przygotowanych dla Was na ten szczególny tydzień
✨ wybrać produkty z najnowszych letnich kolekcji (ciąża, ubrania od niemowlaka do starszaka, zabawki, książki, pokój dziecka…)
✨ wziąć udział w najciekawszych wykładach live z profesjonalistami i ciekawymi gośćmi
✨ będziecie mieć wybór, gdzie chcecie nas oglądać : FB, Instagram czy może wyłącznie www

🍀 A jak dokładnie działa Mamaville Targi Online Summer SALE ?

Mamaville Targi Online Summer SALE 🇵🇱 odbywać się będą
w dniach 19 -23 sierpnia 2020 ( środa – niedziela )

W tych dniach, będziecie mogli obejrzeć wystawców, którzy zaprezentują swoją markę, flagowe produkty, nowości, a wszystko to w promocyjnych cenach. Obowiązuje jeden kod rabatowy: MAMAVILLE

🍀 Gdzie będziecie mogli nas oglądać?

✨ w relacjach na Instagramie na profilu @mamavillepl (instastories)
✨ w wydarzeniu na FB >> https://bit.ly/mvsummersale
✨ na stronie https://targi.mamaville.pl/targi-online/, gdzie na bieżąco będziemy prezentować wszystkie marki, które biorą udział w akcji.

✨ Każdego dnia trwania targów wieczorem będziecie mogli obejrzeć na FB LIVE na profilu Mamaville ekspertów prowadzących bezpłatne wykłady na tematy dotyczące ciąży, rodzicielstwa i wychowania dzieci. Wy też będziecie mogli brać udział w dyskusji i zadawać pytania.

#wspieramypolskiemarki🇵🇱

Pamiętajcie, że cała ta akcja służy wspieraniu polskich marek, producentów i dystrybutorów. To trudny czas dla nas wszystkich – zwłaszcza niewielkich, rodzimych biznesów Na rynku dziecięcych ubrań, zabawek i akcesoriów, duże korporacje i sieciówki odnotują pewne spadki sprzedaży, ale to właśnie te NASZE, polskie, wspaniałe i niezwykle cenne firmy będą walczyć o przetrwanie w najbliższym czasie.

Nasi wystawcy, to bardzo często biznesy założone przez rodziców, mamy na macierzyńskim, zapoczątkowane z pasji i miłości, w domowym zaciszu To producenci i projektanci, którzy dbają o najwyższą jakość produktów, wybierają najlepsze, certyfikowane, polskie surowce Czy zdołają się utrzymać na rynku? Wiele zależy od Was, kupujących. Dlatego apelujemy – wspierajcie te marki, jeżeli tak jak nam zależy Wam na tym, by wciąż istniały, gdy cały ten chaos minie .

Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie wpłynąć na ich przyszłość i że będzie ona pomyślna Jesteście z nami?

PATRONI MEDIALNI:

Przedszkola.edu.pl // BABYGO // Świadoma Mama // Beskidzka Mama // Mamo Pracuj // W roli mamy // Branża dziecięca // Rynek Zabawek // Dobra Mama // Mama Klub // Kiddostyle

TEAM Mamaville

 

Share it:
blank
instagram