TARGI MAMAVILLE: WROCŁAW VOL.5

TARGI MAMAVILLE: WROCŁAW VOL.5

3 lutego 2020
blank

[xyz-ips snippet=”page-title”]

MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Wrocław vol.5

Wrocławskie Centrum Kongresowe
ul. Wystawowa 1
Wrocław

WSTĘP WOLNY

Jednego dnia, w jednym miejscu będzie mieli okazje spotkać projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Nasze targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Zapraszamy rodzinnie do Wrocławskiego Centrum Kongresowego, gdzie znajdziecie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.

16 września z Mamaville, to świetny pomysł na sobotnie wyjście rodzinne:

– strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka

LISTA WYSTAWCÓW:

AGNIESZKA PANEK FOTOGRAFIA
BABYLOFF
BABYSENSES
BEJBIROOM
BENNI
BEZI
BOLOLO
BRZUCHATKA
CARRYLOVE.PL
COŚNIECOŚ
CUDDLEDREAMS
DIVERSODESIGN
DOSTAWKA X RIDER 2W1
EKOMAJTY
GOODWOOD
GRANATOVO
GUGABABY
HIHIHAHA
HOOHOOCREATIONS
IGIBU
KABAK
KAPUCUP
KATAREK
LAMAMA
LAMERE
LAMILLOU
MALAJA
MAMAITI
MAMOFAKTURA
MAYBE4BABY
MEMI
MIAPKADESIGN
MINIMI
MNIEJWIĘCEJ
MONRÊVE
MOROSZKA
MOTHERLOVE
ORIBELSLEEPEE
PACZUSZKAMALUSZKA
PANDA&BANDA
PANIBE
PICCOLOMONDO
PIKOPI
POLKADOTBABY
POURLAMOUR
PRACOWNIA ARTYSTYCZNA LALUNA
PRACOWNIA TWÓRCZA
RABEM IKIDS
RODZINAEKO
SAMIBOO
SILK&MILK
SLINGSTORE
SMILEKIDS
SNOOZEBABY
STUDIOMEDICA
TITOT
TULISKI
VANILLAFROG
XKKO PRODUKTY BAMBUSOWE
YELLOWMEADOW

– strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych.

Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!

GORDONKI DLA NAJMŁODSZYCH
10:30 – dzieci w wieku 6 miesięcy-1,5 roku
11:15 – dzieci w wieku 1,5-3 latka
Autorska Szkoła Muzyki „Allegretto” we Wrocławiu poprowadzi GORDONKI, czyli zajęcia muzyczno-ruchowe dla najmłodszych w oparciu o teorię uczenia się muzyki autorstwa Edwina Eliasa Gordona.

WARSZTATY i WYKŁADY DLA DOROSŁYCH

GODZINA 12:30
„Tajemnice snu dzieci” z MikoLulu Kraina Snu
Na spotkaniu dowiecie się między innymi dlaczego dzieci budzą się w nocy, jak karmienie wpływa na sen dziecka, ile tak naprawdę powinny spać maluchy w pierwszym roku życia oraz jak dobry rytuał może pomóc w usypianiu.
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Trumpus, Konsultantka Snu Dzieci oraz doświadczony trener i coach.

GODZINA 14:00
„Wykład o zaletach Chustonoszenia oraz podstawy wiedzy o chustach” zSling Store
Zakres wykładu obejmie takie zagadnienia jak korzyści, które płyną z noszenia w chuście oraz jak bezpiecznie i prawidłowo rozpocząć chustową przygodę. Dowiecie się wszystkiego o rodzajach chust, ich splotach i wiązaniach, a także o nosidłach miękkich ergonomicznych.
Wykład będzie prowadzony przez Doradcę Chustonoszenia Panią Justynę Skulską-Boruń, która jest promotorką chustonoszenia oraz jest właścicielką SlingStore oraz Elżbietę Kostecką, pracownika SlingStore.

GODZINA 15:30
„Warsztat wprowadzający do Masażu Shantala” z Studio Medica Wrocławwww.studiomedica.pl
Na warsztacie będziecie mogli poznać tajniki masażu Shantala, który przeznaczony jest zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci. Dowiecie się także jak dotyk wpływa na prawidłowy rozwój dziecka w sferze psychicznej i fizycznej i dlaczego jest tak ważny w nawiązaniu bliższej więzi ze swoim maluchem.
Prowadząca to Wioletta Trzos- Czerwik – magister fizjoterapii oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Wczesnej Interwencji i Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka. Certyfikowany terapeuta metody Bobath NDT oraz instruktor masażu Shantala.

– strefa kulinarna, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie)

PATRONI:

Radio RAM

Radio RAM / Wózkownia / Wrocław Kobiecym Okiem / Kreatywny Wrocław / Wrocławianki – Wrocław Na Obcasach / Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego / Moja Rodzina / SlowLife food&garden / eBobas.pl / Sales & Shopping / Mamy Mamom / mamajakty.pl / Qlturka.pl / Dobra Mama / WegeMaluch.pl / Magazyn DaDa / Agumama / CzasDzieci.pl / Magazyn Przedszkola / Baby-Shower.pl – portal dla kobiet w ciąży i mam / 4allwomen.pl / W roli mamy – wrolimamy.pl / mamaklub.pl / Dziecko – Najlepsza inwestycja / babyonline.pl / Branża Dziecięca / Mamazone.pl / DaWanda / TuRodzinka.pl – najlepsze pomysły dla rodziny / Chichotka.pl / CELEBRATE YOUR DAY / MyMamy.pl

Share it:
blank
instagram