TARGI MAMAVILLE: WARSZAWA VOL.2

TARGI MAMAVILLE: WARSZAWA VOL.2

3 lutego 2020
blank

[xyz-ips snippet=”page-title”]

29 czerwca w jednym miejscu spotkacie i poznacie wystawców i projektantów, którzy podzielą się z Wami swoimi ciekawymi, nowymi pomysłami i produktami, których nie znajdziecie w ogólnodostępnej sprzedaży.

Dodatkowo przygotowaliśmy spotkania i zajęcia dla dzieciaków w różnym wieku oraz dla Was: kobiet w ciąży, po porodzie, rodziców i wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Ale to jeszcze nie koniec!
Po odwiedzinach u naszych designerów warto coś przekąsić. Dlatego na Mamaville pojawią się reprezentanci strefy kulinarnej, którzy nakarmią Was i dzieciaki. Pyszne, kolorowe, najróżniejsze przekąski, dania, napoje. Także, jak widzicie, dzień zapowiada się co najmniej interesująco.

Mamaville Targi to:

  • strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka (0 – 13 lat)
  • strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych,

wszystkie warsztaty i cała strefa są za darmo!!!

WARSZTATY:

12:00 – 13:00 „Pierwsza pomoc” prowadzone przez ekipę Bezpieczny Maluch. Misją Kampanii jest zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka.

13:30 – 14:30 „Biznes na macierzyńskim”, czyli jak wykorzystać nową rolę do zmiany zawodowej, awansu czy założenia własnej firmy. Prowadzi Anna Wolska z www.bscoach.pl

15:00 – 16:00 „Zdrowie na talerzu, czyli jak dobrze odżywiać siebie i dziecko”. Daria Ładocha z Mamałyga opowie jak wzmacniać odporność poprzez jedzenie oraz obali wszelkie prawdy i mity na temat zdrowego odżywiania niemowląt, dzieci i dorosłych.

Wstęp bezpłatny, zapisy na targi@mamaville.pl

ATRAKCJE:

Mamy To – studio fotograficzne. Chwytają najwspanialsze chwile i zamykają je w pięknej fotografii, która na długo może z Wami pozostać. Na targach profesjonalne słit focie dla całej rodzinki i najmłodszych oraz konsultacje na większe sesje.

Mały Geniusz – Zajęcia, które rozwijają, inspirują, budzą pasje
i szlifują talenty Twojego Małego Geniusza. Wprowadzi dzieci w meandry stylów w malarstwie i zainspiruje je do malowania oraz rozpoznawania obrazów wielkich artystów. Podczas spotkania będą także eksperymenty chemiczne oraz doświadczenia fizyczne.

Smart Kids – to połączenie zabawy z edukacją. Ruch wyzwala odpowiednią dawkę pozytywnej energii, a zajęcia manualne rozwijają intelekt. Na targach ekologiczne zabawy plastyczne:
– lepienie z masy solnej;
– wykonywanie „ekozabawek”;
– tworzenie „stempelkowych” obrazów.
Oprócz warsztatów także kącik malucha, zabawy dla najmłodszych (poniżej 3 lat).

Klub Spuki Boo – Sala Zabaw i Kawiarnia – zadba o dobre humory podczas targów Mamaville. Zaprezentuje wielką dmuchaną trampolinę, będzie malować buzie i kręcić balony.

klocki HOCKI – „Wierzymy w dziecięcą wyobraźnię. Dajemy jej pole do popisu. Nie sugerujemy, nie narzucamy, bo nie lubimy gotowych rozwiązań.” Strefa do malowania, układania, rozwijania wyobraźni: HOCKO klocki, mini klocki, HOCKO Przebieranki, Mobile Samoloty, HOCKOludki, układanki do kolorowania.

Bradonna – profesjonalny dobór bielizny każda z kobiet będzie mogła prawidłowo dobrać sobie bieliznę, uwzględniając wszelkie zmiany związane z ciążą, karmieniem czy powrotem do pracy.

  • strefa kulinarna, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie); nakarmią Was:

Pyrowóz / Waffiezz / Dobra Buła / Thermomix Polska / Bike Café

PARTNERZY:

Radio ZET Chilli

http://Parenting.pl

Mother Power

Sosrodzice

Marketing w Spódnicy

WegeMaluch.pl

EgoDziecka

Dziecko w Warszawie

eBobas.pl

Dobra Mama

Go, GAGA, go!

zaradna-mama.pl

MyBaze.com

CELEBRATE YOUR DAY

Pchli Targ

Share it:
blank
instagram