TARGI MAMAVILLE: WARSZAWA TOYS SHOW & KIDS FUN ZONE

TARGI MAMAVILLE: WARSZAWA TOYS SHOW & KIDS FUN ZONE

3 lutego 2020
blank

[xyz-ips snippet=”page-title”]

TOYS SHOW & KIDS FUN ZONE

Warsaw Comic Con

Data: 31 maja – 2 czerwca 2019

Miejsce: Ptak EXPO

Ptak Warsaw Expo i Mamaville zapraszają najmłodszych, wraz z rodzicami, na wyjątkowy festiwal zabawy podczas kultowego Warsaw Comic Con.

Comic Con to eksplozja fantazji i fun’u w najlepszym wydaniu, a w tym roku festiwal wzbogacony będzie o mocno urozmaiconą strefę zabawy dla dzieci, połączoną z targami zabawek TOYS SHOW

Targi zabawek TOYS SHOW , to nowości od liderów rynku zabawek m.in. Lego, Playmobil, Cobi, Bruder, Alexander. Zaprezentują się marki polskie, które pokażą swoją bogatą ofertę dla najmłodszych. Wszystko utrzymane w „ComiConowym” klimacie. Pobudzimy Waszą wyobraźnię, zainspirujemy do działania i tworzenia, kreatywność poziom 100! Na targach znajdziecie zabawki ekologiczne, drewniane, edukacyjne, DIY, książki, gry, zabawy. Zadbamy też o cool gadżety na miarę Comic Cona.

A do tego wszystkiego fundujemy Wam „ComicConową KIDS FUN ZONE, a w niej wszystko, czego dziecięca dusza zapragnie, aby się jak najlepiej bawić. Zapraszamy dzieci od 2 do 10 roku życia na największą frajdę, jaką mogą sobie wyobrazić. KIDS FUN ZONE, to m.in.: klocki giganty, dmuchańce, tworzenie robotów, kraina klocków drewnianych Linden, warsztaty szycia dla dzieci, balonowe zwierzątka, tatuaże, malowanie buziek, zamykanie w bańkach i cała moc gier i zabaw. Dodatkowo twórcze warsztaty rodzinne oraz, uwaga, przedszkole na miejscu (opieka nad dziećmi 3-7 lat)!!!

 

Trzy dni festiwalu, to niezapomniane wrażenia, emocje i wspomnienia. Teraz też bardziej dostępne dla najmłodszych fanów Comic Cona!

Zapraszamy odwiedzających i wystawców.

INFO DLA WYSTAWCY:

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACJI

ZNIŻKA 10% DLA „EARLY BIRDS” – DO 10.05.2019

Share it:
blank
instagram