TARGI MAMAVILLE: WARSZAWA STREFA KIDS PTAK EXPO

TARGI MAMAVILLE: WARSZAWA STREFA KIDS PTAK EXPO

3 lutego 2020
blank

[xyz-ips snippet=”page-title”]

Mamaville na Warsaw Gift & Deco Show STREFA KIDS

Data: 24-26 maja 2019

Miejsce: Ptak Warsaw EXPO

Warsaw Gift & Deco Show, to pierwsze tego typu targi w Polsce łączące na tak dużą skalę branże upominkowe i dekoracyjne. Skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Mamaville ma przyjemność być organizatorem Strefy Kids, tworząc wraz z innymi polskimi organizatorami targów takich jak Targi Rzeczy Ładnych, Wzory, Och Bazar, nowatorski koncept PROJEKT : POLSKA.

Mamaville na Warsaw Gift & Deco Show to:

STREFA ZAKUPÓW – Największy wybór produktów dla mamy i dziecka. Producenci, projektanci, dystrybutorzy znanych oraz premierowych marek z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

LISTA WYSTAWCÓW

STREFA ROZRYWKI I ATRAKCJI – Prawdziwy festiwal zabawy i atrakcji dla najmłodszych. Ogromna i urozmaicona strefa animacji dla dzieci.: dmuchańce, strefa LEGO, warsztaty dostosowane do wieku i różnych zainteresowań najmłodszych, trampoliny, magicy, kąciki zabaw, zabawy i gry plastyczne, malowanie buziek, tatuaże, tworzenie przypinek i biżuterii, waty cukrowa, fotobudka, postaci z bajek, kolorowanki 3Di dużo dużo więcej. Nie zabraknie emocji, upominków i wyjątkowej zabawy dla całej rodziny.

STREFA EDUKACYJNO-WARSZTATOWA – Edukacja dla rodziców, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa, prowadzone przez doświadczonych ekspertów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę. Wszystkie warsztaty i atrakcje są BEZPŁATNE!!!

WIĘCEJ INFO I REJESTRACJA

STREFA RELAKSU – Wygodna, przestronna i przytulna strefa relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli spokojnie odpocząć i dobrze zjeść! Specjalnie na Warsaw Gift & Deco stworzymy Strefę dla Taty.
Warsaw Gift & Deco Show towarzyszyć będzie wydarzeniu GO Active SHOW, czyli największym targom sportowym w Polsce, które w poprzedniej edycji zgromadziły kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających

————————————————
INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW:

Rekrutacja do Strefy Kids by Mamaville JUŻ TRWA ‼️

UWAGA: Wystawcy sami wybierają lokalizacje
Pospiesz się i wybierz najlepszą dostępną lokalizację stosika ‼️

Rejestracja >> https://targi.mamaville.pl/

———————————————–

Warsaw Gift&Deco Show to także duże międzynarodowe Targi B2B.

CHARAKTER B2B

Warsaw Gift & Deco Show to największe targi branży upominkowej i dekoracyjnej mające na celu kojarzenie biznesu skupionego wokół stref celebration, home&deco, kids, handmade, eko, gadgets. Organizatorzy stawiają sobie za cel stworzenie możliwości nawiązania kontaktów w branży. To jedyna taka szansa na odbycie dziesiątek spotkań i porównanie kompletnych ofert i asortymentów w specjalnie zaaranżowanych do tego warunkach.

PROGRAM HOSTED BUYERS / MATCHMAKING

Warsaw Gift & Deco Show jako pierwsze targi w Polsce uruchamiają specjalny program Hosted Buyers, mający na celu zapewnienie wystawcom celowych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. Co najważniejsze program obejmuje nie tylko Polskę, ale również pozostałe kraje europejskie nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu

STREFA SPOTKAŃ

Na terenie Ptak Warsaw Expo przygotowano specjalnie z myślą o klientach biznesowych wydzieloną strefę, która pozwoli na przeprowadzanie spotkań biznesowych w odpowiedniej atmosferze.

MIĘDZYNARODOWY KONGRES

Trzy dni targów to też liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz Międzynarodowy Kongres, który będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy dedykowanej tej branży

Share it:
blank
instagram