Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 TARGI MAMAVILLE: GDAŃSK VOL.3 – Mamaville

TARGI MAMAVILLE: GDAŃSK VOL.3

TARGI MAMAVILLE: GDAŃSK VOL.3

3 lutego 2020
blank

[xyz-ips snippet=”page-title”]

Mamaville Targi dla Mamy i Dziecka Gdańsk vol.3

14 października 2018, 10:00-17:00

Stadion Energa Gdańsk

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

WSTĘP WOLNY

Po raz trzeci w Gdańsku jednego dnia, w jednym miejscu będzie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Po wakacjach pełni nowych pomysłów szykujemy dla Was niespodzianki, premiery różnych marek, najnowsze kolekcje Waszych ulubionych wystawców, jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych, wykłady z najnowszą tematyką oraz komfortową strefę chillout.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, ktora chce Wam ta przygodę życia przybliżyć
Nasze targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Zapraszamy rodzinnie na warsztaty i atrakcie dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.
Zapewniamy parking na ponad 700 samochodów, wygodne wejście na halę, pomieszczenie dla mamy i dziecka oraz szerokie alejki do poruszania się z wózkami

Poza tym 14 października z nami, to świetny pomysł na niedzielne rodzinne spędzenie czasu – będziemy Was rozpieszczać!

Targi Mamaville to:

*** STREFA ZAKUPÓW

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Lista wystawców:

2BE3&TRENDY / 4ANGELS / 4ORGANIC / ADIKU  / ALEKSANDRA HERRMANN PHOTOGRAPHY / ASANTI / AZETA BIO / BEJBIK BOOKS / CARRYLOVE / CHRONIMY SLUCH / CHMURKOWELOVE / CUDDLE DREAMS / DEAR SOPHIE / DIVERSO DESIGN / DYNDADLO / EASY X RiDER / EFFIKI / ELEFUNT / FAJNE MINKY / FAN 2 BE MUM / FUN WITH MUM / GLAMOURSLY / GRANATOVO / GYM BEE / HEY POPINJAY! / JUMIBAG / KENHURU / KIDSPACE / KOKONIK / KREATYWNE MALUCHY / LA MILLOU / LALABUBU KIDS AND MOM / LA VENTRE / LAMERE / LEPAMPUCH / LILANDIA  / LOOKS BY LUKS / LUCKY DUCKY / LUCKYU / I .DOT / LULABY / MAMA’S FEET / MAMAITI / MAMALULU / MEMO / MONAMOON / MOZALKA / MY TINY HOBBY / NORDDESIGN / NUBEE / PADDY  / PATULOVE / OSSO / PETIT COCO / POLKA DOT BABY / POOFY CAT  / SAMIBOO / SLEEPEE / SMILE KIDS / SNAP THE MOMENT / SOPHIE DESIGN / SWEET & LOVE / THE MIRACLE MAKERS / TINY STAR / TITOT / TULULA / TUSZYTE / UL&KA / ZAK PLANET / USZYTE / WILD BEE

*** STREFA EDUKACYJNO – ROZRYWKOWO – WARSZTATOWA

Dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są BEZPŁATNE!!! Wspieramy lokalne miejsca oraz prezentujemy najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mają super zabawę czy to w strefie z dmuchańcami czy przy stoiskach wystawców na mini warsztatach. Dla maluszków zajęcia gordonowiskie oraz Musical Babies. Zawsze możecie zrobić sobie piękne zdjęcia w oryginalnej scenerii specjalnie przygotowanej na ten dzień u profesjonalnego fotografa.

Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona!

Zarejestruj się wypełniając  FORMULARZ REJESTRACJI

WARSZTATY DLA DZIECI

„Integracja Sensoryczna dla niemowląt”

10.30 (od 1 do 6 m-ca)

11.15 (6 -12 m-cy )

Warsztaty przeznaczone są dla niemowląt i ich rodziców. Opierać będą się na ćwiczeniach wspomagających rozwój maluszków. Prowadzący skupią się na pobudzaniu zmysłów i ich harmonizacji z otaczającym światem. W czasie warsztatów niemowlęta będą w silnej interakcji ze swoimi opiekunami, co pozwoli na jeszcze mocniejsze wzmocnienie ich wspólnej więzi. Rodzice zostaną dodatkowo zaopatrzeni w wiedzę, która pomoże im lepiej zrozumieć niemowlę.

Prowadzenie: Emilia Urbańska, Pedagog wczesnego wspomagania rozwoju, Terapeuta dziecięcy, twórczyni Rozwijanie przez wspieranie – miejsca, w którym pomaga młodym rodzicom dostrzec świat oczami niemowlęcia.

„Zajęcia gordonowskie”

12:00 – dzieci 2-12 miesiąca

12:45 – dzieci 12 m-cy – 3 lata

Metoda umuzykalniania dzieci inspirowaną teorią profesora Edwina Gordona bazuje na rozwijaniu wrodzonych uzdolnień muzycznych dziecka. Głównym celem zajęć jest rozwój zdolności muzycznych, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Na zajęciach wzbogacany jest słownik słuchowy dziecka, rozwijana wrażliwość słuchowa, kształtowany głos, doskonalone umiejętności śpiewania, współdziałania z innymi, naśladowania i wywoływania reakcji ruchowych. Faktem jest bowiem, że dziecko które od pierwszych miesięcy swojego życia ma kontakt z muzyką, pełniej się rozwija, szybciej reaguje na bodźce zewnętrzne i ma lepszy kontakt ze światem.

Zajęcia prowadzi Akademia Music Baby Art Trójmiasto, której głównym celem jest rozwijanie muzykalności dzieci już od jak najwcześniejszych chwil ich życia. Kontakt z muzyką ma być dla nich przyjemnością i źródłem satysfakcji.

WYKŁADY DLA RODZICÓW

10.15

„Podstawy chustonoszenia i korzyści noszenia w chuście”

Na wykładzie dowiecie się wszystkiego o chustach, splotach, wiązaniach, nosidłach ergonomicznych, a także o korzyściach płynących z noszenia w chuście oraz jak prawidłowo i bezpiecznie nosić swoje dzieci.

Spotkanie poprowadzi CarryLove.pl

11: 30

„Jak ważny jest trening mięśni dna miednicy w okresie okołoporodowym”

Na warsztatach dowiecie się między innymi, jak w prawidłowy sposób aktywować mięśnie dna miednicy oraz zrozumiecie, dlaczego są tak ważne dla kobiet, zwłaszcza w okresie okołoporodowym Będziecie mogli się dowiedzieć, jak postawa ciała wpływa na napięcie mięśni dna miednicy oraz poznacie fakty i mity związane z treningiem dna macicy i mięśni Kegla.

Warsztaty poprowadzi fizjoterapeutka urologiczna z poradni Pelvismed – fizjoterapia uroginekologiczna

12:45

„Jak stawiać granice i mówić, żeby dzieci nas słuchały”

Na wykładzie dowiecie się m.in.:

– jak radzić z trudnymi zrachowaniami dziecka

– jak ważna jest konsekwencja w wychowaniu

– kiedy granice stawiane dziecku pomagają, a kiedy szkodzą

– jak mówić, żeby dzieci chciały nas słuchać, czyli o poleceniach i komunikacji bez krzyku

Prowadzenie: psycholog Marta Seweryńska – W Zaufaniu

14:00

„Dlaczego niemowlę budzi się i nie śpi w nocy?”

Na warsztatach poznacie najczęstsze powody pobudek oraz sposoby zapobiegania lub radzenia sobie z nimi a także odpowiedzi na pytania, kiedy Twoje dziecko może zacząć przesypiać noc i jak skoki rozwojowe wpływają na sen Twojego Malucha

Prowadzenie: SleepConcept.pl

15:30

„Karmienie piersią – wyobrażenia a rzeczywistość”

Na warsztatach dowiecie się jak przygotować się do karmienia piersią, poznacie tajniki laktacji, oraz fakty i mity z tym związane. Na warsztatach będzie możliwość porozmawiać o teorii w kontekście tego, co spotka Cię w rzeczywistości.

Prowadzenie: położna Aleksandra Kopras z Zaufaj Położnej -praktyczne porady o macierzyństwie

ATRAKCJE

Kreatywne maluchy  

Inspirują dzieci do nauki nowych technik artystycznych, a ich głównym celem jest rozwój manualny i motoryczny poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty, których z pewnością nie zabraknie w ich strefie w trakcie trwania targów:) Zabawki dobierane są tak, aby prowokowały do rozwoju kreatywności i abstrakcyjnego myślenia, pozwalały dziecku na zetknięcie się z plastycznymi materiałami, z którymi mogą samodzielnie i bezpiecznie tworzyć wszelkie wymyślone kształty. Tutaj maluch będzie miał okazję zapoznać się z nowymi formami zabawy.

FaceArt – Malowanie Buziek

Jedna z ulubionych atrakcji najmłodszych – Artystyczne malowanie buziek

Playground Arena

Skręcanie baloników w zwierzątka oraz darmowe wejściówki w dniu targów do sali zabaw Playground Arena znajdującej się na terenie stadionu

Akademia Twórczego Rozwoju Kalamo

Twórcza zabawa stymulujące motorykę dzieci m.in:

– tworzenie piasku kinetycznego i ciastoliny z domowych półproduktów;

– twórcze edukacyjne malowanki

– zabawy sprawnościowe, m.in: duże kręgle, puzzle, tor przeszkód

– zabawy z chustą animacyjną

Wielka Fabryka Elfów

dostarczy zabawy dzieciom na Maplowisku, gdzie będzie można układać przeróżne konstrukcje z klocków MAPLE a dodatkowo na targach będzie można spotkać ich elfy zapraszające do Wielkiej Fabryki Elfów

No i oczywiście nasz kolorowy dmuchaniec dla maluchów

*** STREFA FOOD & CHILLOUT

Czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie). Na tę edycję zadbamy o wygodną i kolorową strefę CHILLOUT, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

Hello Everyone,
Are you getting ready for the 3rdth edition of Mamaville Mother&Baby show. Join us on 14th October with your children and friends and grab superb bargains from stellar brands as well as new and upcoming ones. Try, buy and interact with our vendors offering the latest products and services on the market.
Along with numerous exhibitors the show will also feature various attractions to keep mums, dads and their little ones entertained.
We haven’t forgotten about your tummies either – there will be something delicious for everyone to enjoy in our culinary corner.
Great idea for a fun, hassle-free day out for the whole family:)
We are looking forward to seeing you all there, starting at 10am!

SPONSOR STARTEGICZNY
HUMANA

PATRONI MEDIALNI:

Radio Gdańsk S.A. / Magazyn Together – rodzinna strona Trójmiasta / Trojmiasto.pl / Gdańsk dla Was / 4allwomen / Agumama / Dobra Mama / Dziecko – Najlepsza inwestycja / Familie / M jak Mama / Magazyn DaDa / mamaklub.pl / MyMamy.pl / Sales & Shopping / W roli mamy – wrolimamy.pl / Magazyn SuperMama / przedszkola.edu.pl / MINT – Magazyn Dla Mam / Rynek Zabawek / CzuCzu / Branża Dziecięca / Dzieci – czasopismo dla rodziców przedszkolaków

Formularz zgłoszeniowy dla wystawców:
www.bit.ly/mamavillegdansk3

Kontakt: targi@mamaville.pl / tel 788880110

Share it:
blank
instagram