TARGI MAMAVILLE: GDAŃSK VOL.1

TARGI MAMAVILLE: GDAŃSK VOL.1

3 lutego 2020
blank

[xyz-ips snippet=”page-title”]

MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Gdańsk vol.1

Centrum Stocznia Gdańska
ul. Wałowa 27a, wjazd od ul. Lisia Grobla
Gdańsk // WSTĘP WOLNY

Tym razem Mamaville przenosi się do Trójmiasta, abyście jednego dnia, w jednym miejscu mieli okazje spotkać projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Nasze targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Zapraszamy rodzinnie do Centrum Stocznia Gdańska, gdzie znajdziecie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.

7 pażdziernik z Mamaville, to świetny pomysł na sobotnie wyjście rodzinne:

-strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka

LISTA WYSTAWCÓW:

ADIKU
BANANA KIDS
BARTONBABY
BEYOUTIFUL
CARRYLOVE.PL
CUDDLE DREAMS
DERMA I GINGER
EKOUBRANKA
GRANATOVO
GROVIA
GRYZOLE. AKCESORIA DLA DZIECI
HANDLE WITH CARE
HEY POPINJAY!
IGŁANA
IZZIE
KABAK
KAPUCUP
KOKONIK
KROPKA/MY MUG COMPANY
KUVINGS
LA MERE
LA MILLOU (SKLEP MAMALULU)
LALABUBU KIDS AND MOM
LAMITA KIDS
LEPAMPUCH
LILANDIA
LUCKY DUCKY
LUCKYU
MALOMI KIDS
MAMABOO
MAMAITI
MINTINI
MOBILOVE
MON RÊVE
MOOD.
MOZALKA
MYTINYHOBBY
PACZUSZKA MALUSZKA
PANDA&BANDA
PAVONADA
PIKOPI
POOFYCAT
SEA MONSTERS
SILKANDMILK
SLEEPEE
SMILE-KIDS
SNOOZEBABY, ORIBEL
SWEET&LOVE
SYLWIA SZYTE MIŁOŚCIĄ
TITOT
TOBIGAJ
USZYTE
ZAK PLANET USBORNE ORGANISER
ZUZA HOME

– strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!

HALO GDAŃSK ‼️ Ruszamy z zapisami na bezpłatne warsztaty i zajęcia na targach Mamaville 7.10 w Centrum Stocznia Gdańska. Rejestracja przez formularz z linku: http://bit.ly/2hAvlvR (czytajcie uważnie początek – wszystko tam wyjaśniamy)

ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH:
10:45 – dzieci 2-12 miesiąca
11:30 – dzieci 13 miesięcy – 3 latka
Zajęcia gordonowskie z Akademia Music Baby Art Trójmiasto
Metoda umuzykalniania dzieci wg teorii profesora Edwina Gordona bazuje na rozwijaniu wrodzonych uzdolnień muzycznych dziecka. Głównym celem zajęć jest rozwój zdolności muzycznych, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Na zajęciach wzbogacany jest słownik słuchowy dziecka, rozwijana wrażliwość słuchowa, kształtowany głos, doskonalone umiejętności śpiewania, współdziałania z innymi, naśladowania i wywoływania reakcji ruchowych. Faktem jest bowiem, że dziecko które od pierwszych miesięcy swojego życia ma kontakt z muzyką, pełniej się rozwija, szybciej reaguje na bodźce zewnętrzne i ma lepszy kontakt ze światem.
Zajęcia prowadzi Akademia Music Baby Art, która jest już 3 rok na rynku Trójmiejskim. Jej głównym celem jest rozwijanie muzykalności dzieci już od jak najwcześniejszych chwil ich życia. Kontakt z muzyką ma być dla nich przyjemnością i źródłem satysfakcji.

12:15
Śpij Maluszku – Warsztaty o śnie dziecka.
Śpij Maluszku – Monika Huntjens, CCSC
Spotkanie poświęcone będzie 7 najważniejszym powodom, dla których tak prosta czynność dla nas, dorosłych, jak sen, stanowi duże wyzwanie dla dziecka.
W części teoretycznej warsztatów poznacie 7 najczęstszych przyczyn nocnych wybudzeń u małych dzieci oraz konkretne rozwiązania, jak sobie z nimi radzić. W części warsztatowej będziecie mogli zadać pytania dotyczące snu Waszych pociech.
Jeśli potrzebujecie fachowej wiedzy o tak delikatnej sferze życia Waszego dziecka, jak sen, a jednocześnie tak kluczowej dla jego prawidłowego rozwoju, koniecznie przyjdźcie na warsztaty. Zdrowy sen to podstawa dobrego funkcjonowania – zarówno maluszka, jak i całej jego rodziny.
Warsztaty poprowadzi Monika Huntjens – Konsultantka ds. Snu Dziecka certyfikowana przez amerykański The Family Sleep Institute, a prywatnie mama 2,5-letnich bliźniaków.

14:00
Nauka Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
Pomorska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Fjord
W części teoretycznej poruszone zostaną m.in. takie zagadnienia jak aspekty moralne i prawne udzielania pomocy, rola świadków zdarzenia w łańcuchu przeżycia, bezpieczeństwo własne, dziecka i otoczenia w trakcie udzielania pomocy, sprawdzenie przytomności i oddechu, najczęstsze stany zagrożenia życia i zdrowia dziecka, ich rozpoznanie i zasady udzielania pierwszej pomocy przy nagłym zatrzymaniu krążenia, ciałach obcych w drogach oddechowych, zasłabnięciu, oparzeniu, bezdechu, drgawkach, ukąszeniu, użądleniu, wychłodzeniu i przegrzaniu.
W części praktycznej każdy z uczestników zajęć obserwuje działania ratowników w czasie których zostaną przedstawione czynności związane z zabezpieczeniem dziecka w pozycji bezpiecznej, sprawdzeniu przytomności i oddechu, zachowanie przy drgawkach.
W ciągu całego dnia na stoisku PGPR Fjord będzie również prowadzona nauka RKO (resuscytacja krążeniowo-oddechowa) oraz informacja o ogólnych zasadach udzielania pierwszej pomocy, którą każdy z zainteresowanych będzie mógł przećwiczyć. Zainteresowani będą tez mogli zapoznać sie z profilem działalności PGPR Fjord oraz dowiedzieć się jak postępować podczas zaginięcia najbliższej osoby.

15:30
Podstawy chustonoszenia i korzyści noszenia w chuście.
CarryLove.pl
Na wykładzie dowiecie się wszystkiego o chustach, splotach, wiązaniach, nosidłach ergonomicznych, a także o korzyściach płynących z noszenia w chuście oraz jak prawidłowo i bezpiecznie nosić swoje dzieci.
Spotkanie poprowadzi CarryLove.pl

– strefa kulinarna, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie)

PATRONI:

Radio Złote Przeboje / Magazyn Together – rodzinna strona Trójmiasta /SlowLife food&garden / eBobas.pl / Sales & Shopping / Mamy Mamom /mamajakty.pl / Qlturka.pl / Dobra Mama / WegeMaluch.pl / Magazyn DaDa /Agumama / CzasDzieci.pl / Magazyn Przedszkola / Baby-Shower.pl – portal dla kobiet w ciąży i mam / 4allwomen.pl / / W roli mamy – wrolimamy.pl /Dziecko – Najlepsza inwestycja / babyonline.pl / mytaxi – Aplikacja Taxi /Branża Dziecięca / CzasDzieci.pl / Mammazine / DaWanda / TuRodzinka.pl – najlepsze pomysły dla rodziny / Chichotka.pl / CELEBRATE YOUR DAY

Share it:
blank
instagram