Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 ShopUP Mamaville: POZNAŃ vol. 3 – Mamaville

ShopUP Mamaville: POZNAŃ vol. 3

ShopUP Mamaville: POZNAŃ vol. 3

3 lutego 2020
blank

[xyz-ips snippet=”page-title”]

Mamaville ShopUP Poznań vol.3

1 czerwca 2019

Miejsce: Stary Browar

Godziny: 9:00 – 21:00

Najlepsze produkty dla Mamy i Dziecka

WSTĘP WOLNY.

Witamy po raz trzeci w Poznaniu!
Niezmiernie miło nam zaprosić Was ponownie do niezwykłego świata Mamaville tym razem w w wyjątkowe święto Dzień Dziecka.

Mamaville ShopUP to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

Zaprezentujemy dla Was najlepsze produkty i marki związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości. Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
Będzie to idealna okazja do zaopatrzenia się w prezenty dla dzieciaczków i przyszłych mam.

Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Stary Browar zamienimy w ekskluzywną krainę pełną wspaniałych brandów, inspiracji i zakupów.

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowane będą warsztaty dla najmłodszych dzieci 0-5 lat.

Więcej informacji wkrótce.

Rejestracja dla wystawców >> http://bit.ly/mvpoznań3

Share it:
blank
instagram