Informacje

Informacje

18 lutego 2020
blank

TARGI MAMAVILLE SHOP UP POZNAŃ VOL. 5, 16.10.2021

Termin

16.10.2021 (sobota)
godz. 9-21

Miejsce

Stary Browar (parter)
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań

Wstęp

Wolny

Witamy po raz piąty  w Poznaniu!

Niezmiernie miło nam zaprosić Was ponownie do niezwykłego świata Mamaville .

Mamaville ShopUP to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

Zaprezentujemy dla Was najlepsze produkty i marki związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości. Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Będzie to idealna okazja do zaopatrzenia się w prezenty dla dzieciaczków i przyszłych mam.

Stary Browar zamienimy w ekskluzywną krainę pełną wspaniałych brandów, inspiracji i zakupów.

STREFA ZAKUPÓW
Znane i premierowe marki projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

✨STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić lub przewinąć dziecko.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety są aktualnie niedostępne
Share it:
blank
instagram