Informacje

Informacje

5 lutego 2020
blank

TARGI MAMAVILLE SHOP UP POZNAŃ VOL. 4 / 7 GRUDNIA / INFORMACJE

Termin

7 grudnia 2019 (sobota)
godz. 9-21

Miejsce

Stary Browar (parter)
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań

Wstęp

Wolny

Witamy po raz czwarty w Poznaniu!

Niezmiernie miło nam zaprosić Was ponownie do niezwykłego świata Mamaville tym razem mikołajkowo – świątecznie.

Mamaville ShopUP to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

Zaprezentujemy dla Was najlepsze produkty i marki związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości. Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Będzie to idealna okazja do zaopatrzenia się w prezenty dla dzieciaczków i przyszłych mam.

Stary Browar zamienimy w ekskluzywną krainę pełną wspaniałych brandów, inspiracji i zakupów.

STREFA ZAKUPÓW
Znane i premierowe marki projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

STREFA EDUKACYJNA
Dzieci w wieku 0-3 lata organizujemy warsztaty, a dla rodziców przyszłych i obecnych wykłady. Wszystkie warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność. Rejestracja:
>> http://bit.ly/warsztatypoznan4 <<

✨STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić lub przewinąć dziecko.

Zapraszamy serdecznie!

Share it:
blank
instagram