Atrakcje

Atrakcje

5 lutego 2020

TARGI MAMAVILLE SHOP UP POZNAŃ VOL. 4 / 7 GRUDNIA / ATRAKCJE

blank

BABY GO POZNAŃ

BabyGo to rodzinny portal dla rodziców i dzieci, gdzie znajdziecie informacje o aktualnych wydarzeniach, warsztatach i zajęciach w danym mieście.
Odwiedźcie ich na Targach Mamaville w Poznaniu. Dla Waszych pociech przygotowali baloniki, kolorowe tatuaże wodne i kolorowanki.

babygo.pl/poznan

 

blank

WOOBIBOO

Produkty Woobiboo to połączenie edukacji z zabawą! Te jedyne w swoim rodzaju tablice manipulacyjne zostały stworzone dla małych rączek Wielkich Odkrywców. Tablice pochłaniają uwagę dzieci na długo, a przy tym rozwijają ich zdolności manualne i psychomotoryczne. Przekonajcie się sami i odwiedźcie stoisko Woobiboo na targach Mamaville.

www.woobiboo.pl

blank

NIEULOTNE - FOTOGRAFIA

Nieulotne-Fotografia zajmuje się głównie fotografią ciążową i noworodkową. Specjalnie dla rodzin odwiedzających Targi Mamaville przygotowana zostanie sceneria w klimacie świąt, gdzie będziecie mogli wykonać bezpłatne zdjęcie. Dla przyszłych mam będzie możliwość wykonania fotografii ciążowej w jednej z sukien dostępnych w garderobie Nieulotne. Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w darmowej sesji wylosowane zostaną dwie, które obdarujemy zaproszeniem z pełnometrażowym pakietem Nieulotne 🙂
Nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

nieulotne.com.pl

Share it:
blank
instagram