Informacje

Informacje

20 kwietnia 2023

Mamaville x Targi Rzeczy Ładnych Gdańsk vol.1 / INFORMACJE

Termin

13/14.Maja 2023

sobota i niedziela

godziny od 11:00 do 19:00

Miejsce

Amber EXPO Gdańsk ul. Żaglowa 11

Wstęp

Wstęp jest płatny.

Cena biletu do piątku, 12 maja do godziny 23:59 to 🟡 10 zł. Cena biletu w weekend naszego wydarzenia – w kasach przed wejściem lub online – to 🟡 15 zł. Bilety są jednodniowe i uprawniają do wielokrotnego wejścia na Targi w ciągu jednego dnia.

Przypominamy, że dzieci do lat 12 zapraszamy na targi bezpłatnie!

Bilety online:

Mamaville x Targi Rzeczy Ładnych ponownie zjednoczą swoje siły, tym razem w Gdańsku w hali Amber Expo, aby zaprezentować najnowsze trendy w dziedzinie polskiego designu a także produkty dla wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa. Zaprezentujemy unikalne produkty do wyposażenia wnętrz, które z pewnością zachwycą każdego miłośnika estetyki i designu. Wystawcy TRŁ przygotują wyjątkowe kolekcje lamp, mebli, akcesoriów dekoracyjnych i wielu innych przedmiotów. Ponadto na Mamaville znajdziesz cudowne produkty polskich wystawców, które zostały wykonane z ogromną starannością i pasją, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.  Przyjdź i pozwól sobie na relaksujące dwa dni pełen wrażeń, spotkań z interesującymi ludźmi oraz możliwość zakupów niepowtarzalnych produktów. Czekają na Ciebie najlepsi wystawcy, którzy z pewnością zainspirują Cię swoimi produktami 🏆

W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać najlepszych oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. Szykujemy dla Was niespodzianki, premiery różnych marek, najnowsze kolekcje Waszych ulubionych producentów, jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych  oraz komfortową strefę chillout.

Targi Mamaville to przede wszystkim:
• ponad 50 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
• Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
• Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

Amber EXPO Gdańsk, to lepsze możliwości i udogodnienia dla Was:
• możliwość dotarcia komunikacją miejską
• parking na ponad 1000 miejsc
• duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
• przestronna strefa dla mamy i dziecka
• atrakcyjna strefa relaksu

Mini miasto Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji  oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia.

13 i 14/Maja  z nami, to świetny pomysł na sobotnie i niedzielne, rodzinne spędzenie czasu – będziemy Was rozpieszczać!

Targi podzielone są na strefy:

STREFA ZAKUPÓW
Tu znajdziecie wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy przede wszystkim marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Lista wystawców

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI
Zajęcia  dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Przyjdź na targi i przekonaj się sam, jak wiele wspaniałych rzeczy czeka na Ciebie!

Share it:
blank
instagram