Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 Atrakcje – Mamaville

Atrakcje

Atrakcje

28 kwietnia 2023

TARGI MAMAVILLE Gdańsk 13-14.05/ ATRAKCJE

blank

CZUCZU

CzuCzu przyjedzie do Gdańska i przywiezie do swoje bestsellery i wiosenne nowości: książeczki, gry i puzzle dla odkrywców w różnym wieku (hej, dorośli, znajdziecie też coś dla siebie)! To prawdziwi specjaliści od świetnej i mądrej zabawy. Koniecznie odwiedźcie ich stoisko i kącik zabaw.

czuczu.pl

blank

QUBTRIX

Puść wodze fantazji i wkrocz do kreatywnego świata budowli hybrydowych, gdzie klocki drewniane łączysz z plastikowymi. Dołącz do miłośników klocków QUBTRIX!

QUBTRIX to pierwsze na świecie klocki które połączysz nie tylko między sobą, ale również z klockami plastikowymi różnych producentów.

Jeśli szukacie sposobu na wejście do fascynującego świata kreatywnej zabawy, to zdecydowanie odwiedźcie stoisko klocków QUBTRIX!

QUBTRIX to pierwsze na świecie klocki drewniane, które można połączyć nie tylko ze sobą, ale również z klockami plastikowymi różnych producentów. Łączenie tych dwóch światów jest naprawdę proste i pozwala na tworzenie unikalnych wież, torów dla kulek i innych interesujących konstrukcji.

Na stoisku QUBTRIX każdy odwiedzający otrzyma breloczek Mr. Qubi oraz zyska szansę na wygranie zestawu klocków.

Nie przegapcie okazji i odkryjcie drewniane klocki wynalezione na NOWO! ❤️

 https://qubtrix.com/
 https://www.facebook.com/qubtrixPOLAND  https://www.instagram.com/qubtrix_poland/

blank

Teatralia

Teatralia zapraszają do strefy twórczej animacji dla Dzieci.

W naszej  strefie przywita Was żywa maskotka, znajdziecie w niej kącik sensoryczny dla malucha, oraz stoisko plastyczne, nasi animatorzy poprowadzą dla Was wspaniałe zabawy,

a ci którym będzie mało zostaną zamknięci w prawdziwej bańce mydlanej.

FB

IG

blank

Budumi

 Na stoisku Budumi czeka na najmłodszych wspaniała zabawa. 

Przygotujemy dla Was :

  1. Klocki przeznaczone do swobodnej zabawy:

– drewniane klocki Linden (grupa wiekowa b/o) + inspiracje architektoniczne i instrukcje budowania
– klocki magnetyczne, piankowe i silikonowe (grupa wiekowa b/o, 1+, 3+)
2. Stoliki z kolorowankami i klockami „stolikowymi”
3. Skręcanie baloników (przez cały czas targów)
4. Warsztaty wiosenne DIY prowadzone przez Animatorki dla dzieci w wieku 4-8 lat (młodsze wraz z rodzicem, starsze w miarę chęci). Motywem przewodnim będzie łąka i wiosna.

 Wraz z dziećmi będziemy Tworzyć:
– g. 12.00-12.45 (sb. i ndz.) – Wianki (w technice papieroplastyki z gotowych elementów, tj. wyciętych kwiatów, listków okręgów, koralików, wstążek itp.)
– g. 14.00-14.45 (sb. i ndz.) – Owady 3D (w technice papieroplastyki z gotowych elementów, tj. wyciętych kwiatów, listków okręgów, wstążek)
– g. 16.00-16.45 (sb. i ndz.) – Kwiaty (w technice papieroplastyki z gotowych elementów, tj. wyciętych kwiatów, listków okręgów, wstążek)

http://budumi.pl/

https://www.facebook.com/BUDUMIGdansk

https://www.instagram.com/budumi_/

blank

Dmuchaniec

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

Share it:
blank
instagram