Informacje

Informacje

16 listopada 2021
blank

Mamaville Black Weekend 28.11.2021/INFORMACJE

Termin

28 listopada 2021 (niedziela), godz. 11-18

Miejsce

Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42
00-312 Warszawa
(wjazd na parking od ul. Leszczyńskiej)

poziom „0” i „-1 „

Wstęp

Wolny

Zapraszamy Was po raz kolejny na wyjątkową edycję naszych targów. Skoro #blackweekend, to i my dotrzymujemy kroku i w ostatni weekend listopada organizujemy coś specjalnego!👍👍👍 Tym razem w Elektrowni Powiśle.

W zachwycających wnętrzach zabytkowej elektrowni , w niezwykłej scenerii i z dbałością o każdy architektoniczny szczegół została stworzona wyjątkowa przestrzeń, gdzie moda nabiera nowego wymiaru. I tam właśnie 28 listopada nasi wystawcy i projektanci przygotują dla Was okazjonalnie niskie ceny swoich produktów, duże promocje i wyprzedaże.

A w pobliżu już pobrzmiewają świąteczne dzwonki, tym bardziej warto dołączyć do Mamaville Black Weekend i zwyczajnie wydać mniej pieniędzy!!!🎄🎁🧨🛒

Jak zwykle w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia.

Nasze targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Bezpieczeństwo na targach.

Pragniemy zapewnić, że bezpieczeństwo i komfort uczestników wydarzeń organizowanych przez zespół mamaville zawsze był i niezmiennie pozostaje naszym priorytetem. Dokładamy wszystkich starań, aby odwiedzający i wystawcy czuli się bezpiecznie, dlatego przestrzegamy aktualnie obowiązujących zaleceń dostępnych na stronach Ministerstwa Zdrowia. https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Wstęp bezpłatny !!!

Zobacz  nasze wydarzenie na FB 

Rejestracja dla wystawców >> https://bit.ly/BlackWeekendMV21

28 Listopada po prostu bądźcie z nami !!!🌞

 

 

 

Share it:
blank
instagram