Informacje i Bilety

Informacje i Bilety

26 sierpnia 2021
blank

MAMAVILLE TARGI DLA MAMY I DZIECKA KRAKÓW VOL. 3 / 25 września (sobota) / GODZINY 10:00 - 21:00

Termin

25 września (sobota), godziny 10:00 – 21:00

Miejsce

Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34 , 31-536 Kraków

Bilety

Wstęp bezpłatny.

Już po raz 3 zapraszamy na Targi dla Mamy i Dziecka w Krakowie – tym razem w klimatycznej Galerii Kazimierz na poziomie „0” i „+1”,  zaprezentujemy polskich projektantów i producentów. W większości marki kreatywnych i przedsiębiorczych mam, które chciały czegoś więcej i postanowiły zaryzykować tworząc wspaniały asortyment. Blisko 50 wystawców związanych z tematyką macierzyństwa, a do tego premiery i nowości rynkowe!

Poziom  „0”  i ” + 1″  Galeria Kazimierz

Wstęp bezpłatny.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia 25 września z nami, to świetny pomysł na sobotnie, rodzinne spędzenie czasu.

Na terenie Galerii znajduje się :

🚗 parking  – jest bezpłatny do 1 godziny dla wszystkich, oraz do 2 godzin dla Klientów Galerii Kazimierz po okazaniu paragonu za zakupy na kwotę 40 zł w Punkcie Obsługi Klienta Galerii lub Biurze Parkingu APCOA. Każda kolejna rozpoczęta godzina postoju wiąże się z opłatą 4 zł za godzinę

🤱🏼  Zapraszamy najmłodszych na zewnętrzny Plac Zabaw znajdujący się na terenie zielonym przed Galerii Kazimierz, od strony Wisły. Plac zabaw wyróżnia się wykorzystaniem bezpiecznych i funkcjonalnych elementów, dzięki którym zabawa jest niezwykle przyjemna. Na terenie centrum Kazimierz znajduje się Pokój Maluszka. To przyjemne i kameralne miejsce, w którym możecie w spokoju nakarmić i przewinąć pociechę lub złapać oddech podczas zakupów.

Znajdziecie go obok toalet zielonych i pomarańczowych.

Targi Mamaville to przede wszystkim:

⚡️ Ponad 50 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
⚡️ Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
⚡️ Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku!

Share it:
blank
instagram