Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 Atrakcje – Mamaville

Atrakcje

Atrakcje

3 lutego 2020

TARGI MAMAVILLE KRAKÓW VOL. 2 / 1 MARCA / ATRAKCJE

blank

CZUCZU

CzuCzu będzie na was czekać na stoisku pełnym książeczek, puzzli i gier. Spodziewajcie się niespodzianek i wyjątkowych wiosennych nowości.
Koniecznie odwiedźcie ich stoisko i bawcie się dobrze!

www.czuczu.pl

blank

FABRYKA UŚMIECHU FOTOGRAFIA

Fabryka Uśmiechu Fotografia zaprasza podczas targów na próbne sesje dziecięce i ciążowe, a także profesjonalne konsultacje i zapisy na sesje zdjęciowe. Naszą specjalnością są artystyczne sesje ciążowe, noworodkowe i rodzinne. Dobierane z wielką starannością stylizacje tworzą wyjątkowy klimat, a ciepła i rodzinna atmosfera podczas sesji sprawi, że wrócisz do nas z uśmiechem. Zapraszamy do naszego studia, bo wyjątkowe chwile warte są zatrzymania.

https://www.facebook.com/fabrykausmiechu.foto

blank

KLOCKI LINDEN

Relaks i zabawa w jednym? Spotkajmy się na stoisku Linden, gdzie czekać będzie na Was strefa rozrywki: plac zabaw z drewnianymi klockami konstrukcyjnymi.
Co zbudujemy z klocków Linden? Wszystko: dajmy się ponieść wyobraźni! Czy jest coś lepszego od zabawy, która łączy pokolenia? Klocki Linden pokochały dzieci, a w szczególności ich rodzice, którzy z ogromnym zaangażowaniem konstruują wraz ze swoimi pociechami.
Przekonajcie się, że Linden to świetna odskocznia od świata wirtualnego. Widzimy się już wkrótce! 😊

https://lindenwood.eu/pl/klocki-drewniane/

blank

KREACJA

Animacje i warsztaty dla dzieci

Zabierzcie dzieci i zawitajcie do STREFY KIDS, w której będą czekały na Was: Profesjonalny facepainting, balonowe kreacje, warsztaty kreatywne, bańkowe cuda, gry, zabawy. O godzinie 14:00 targi „odwiedzi” Myszka Miki, która przywiezie małe prezenciki, chętnie zapozuje do zdjęć i przybije piątkę. Mamy nadzieję, że będziecie z nami :)!

https://www.facebook.com/kreacjaeventy/

blank

ROBOTOWO

Podczas Targów Mamaville wspólnie z zainteresowanymi dziećmi będziemy realizować 3 aktywności dla różnych grup wiekowych.

Mały Konstruktor – dzieci 3-4 letnie
Nowatorskie warsztaty dla maluchów wprowadzające je w świat nauk ścisłych. Przy użyciu zestawów edukacyjnych LEGO® (LEGO Education Early Simple Machines oraz LEGO Education DUPLO Tech Machines Set 779206 ) najmłodsi m. in. uczą się konstruować maszyny, wkręcać śrubki i łączyć ze sobą zębatki.

Akademia Inżyniera – dzieci 4-5 letnie
Warsztaty te wprowadzają dzieci do świata elektroniki i  robotyki. Dzięki różnorodnym, ciekawym doświadczeniom, ćwiczeniom i zabawom pokazują podstawy tworzenia układów elektronicznych oraz programowania.

ROBOTYKA – dzieci w wieku 5-7 lat i 8-10, 11+

każde dziecko (z rodzicem/kolegami lub samo) może podejść i zbudować oraz zaprogramować prostego robota  a może łazik kosmiczny 🙂

https://www.robotowo.pl/

 

blank

CHEMICAL WORLD

Zapraszamy do Szalonego Laboratorium!

To tutaj nawet najmłodsi zamieniają się w prawdziwych chemików. Możecie wspólnie z Szalonymi Chemikami samodzielnie wykonać eksperymenty odkrywając przy tym, że nauka chemii może być niesamowicie zabawna! Chemical World  organizuje również wybuchowe chemiczne urodziny, a także naukowe warsztaty w szkołach i przedszkolach. Zobaczcie na własne oczy jak będzie u nich kolorowo i oczywiście wybuchowo!

https://chemical-world.pl/

 

 

 

 

blank

KREATYWNE URODZINY

Motylek ? Kotek ? Piesek…. a może kwiatuszek? Dla nas to nic trudnego! Kreatywne Urodziny zapraszają na artystyczne malowanie twarzy podczas trwania targów. Nasza animatorka Ada stworzy piękne, kreatywne wzory na Waszych buźkach i rączkach. Mamy dla Was różne brokaty, szablony i wszystkie kolory tęczy. Używamy specjalnych farb, które są przebadane dermatologicznie, dbamy o higienę i Wasze bezpieczeństwo. Chyba nie musimy już dłużej Was namawiać, musicie odwiedzić kącik Kreatywnych Urodzin!

www.kreatywneurodziny.pl

 

 

 

 

blank

DMUCHANIEC MAMAVILLE

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

Share it:
blank
instagram