Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 Informacje i Bilety – Mamaville

Informacje i Bilety

Informacje i Bilety

11 stycznia 2023

Kraków 12.03.2023

Termin

12 marca  2023, niedziela, godzina 10:00-17:00

Miejsce

Hala 100-lecia KS Cracovia

Al. Marszałka Ferdinanda Focha 40, 30-119 Kraków

Bilety

Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Już po raz 6  zapraszamy na Targi dla Mamy i Dziecka do  Krakowa. Ponownie w nowoczesnej Hali 100-lecia KS Cracovia, zaprezentujemy Wam  polskich projektantów i producentów. W większości marki kreatywnych i przedsiębiorczych mam, które chciały od życia czegoś więcej i postanowiły zaryzykować, tworząc wspaniały asortyment. Blisko 60 wystawców związanych z tematyką macierzyństwa, a do tego premiery i nowości rynkowe!

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia 12 marca z nami, to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu.

Targi Mamaville to przede wszystkim:

⚡️ Ponad 60 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
⚡️ Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
⚡️ Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

Targi podzielone są na strefy:

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

LISTA WYSTAWCÓW

STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.

Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

Więcej informacji i link do zapisów.

 

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI

Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

Zobacz więcej szczegółów 

STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku!

Share it:
blank
instagram