Atrakcje

Atrakcje

24 lutego 2023

TARGI MAMAVILLE KRAKÓW 12 marca / ATRAKCJE

blank

CZUCZU

CzuCzu nie może ich zabraknąć na naszych Targach w grodzie Kraka, tym bardziej że to firma właśnie z Krakowa. Tym razem specjaliści od dobrej i mądrej zabawy przywiozą swoje bestsellery i najświeższe nowości: książeczki, gry i puzzle dla odkrywców w różnym wieku – od pierwszych dni życia, dla przedszkolaków, uczniów i… dorosłych.

Koniecznie odwiedźcie ich stoisko!

czuczu.pl

blank

Linden

Klocki Linden @klocki Linden po raz kolejny na targach Mamaville! ❤️

Nie możemy doczekać się, aby zabrać was do świata tysięcy drewnianych klocków konstrukcyjnych prosto z Wrocławia❤️

Od lat tworzymy dla Was unikalne, trwałe i bezpieczne produkty, które stanowią świetną alternatywę dla plastikowych zabawek.

Na te wyjątkowe, tak bliskie nam targi przygotowaliśmy dla was plac konstrukcyjny z dziesiątkami tysięcy drewnianych klocków, rodzinnymi konkursami i wyzwaniami konstrukcyjnymi. Klocki z drewna są idealnie wyważone, więc nawet bardzo wysokie konstrukcje i budowle będą stabilne. Nie potrzebujemy kleju. Będziecie mieli okazję poczuć je wszystkimi zmysłami.

Klocki drewniane integrują całą rodzinę: budują wspólnie rodzice, dziadkowie i dzieci.

Wszyscy wciągają się w kreatywną zabawę Z Klockami Linden ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Na targach obowiązuje rabat -10% od standardowej ceny produktów firmy.

linden wood.eu

blank

Fikołki

Serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych Gości dzisiejszego wydarzenia na stoisko Fikołków!
Czekać na Was będzie malowanie buziek, tatuaże brokatowe, skręcanie balonów, kolorowe warkoczyki jak i stoisko z oferta urodzinową.

Nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia przy Fikołkowym stoisku!

Fikołki Bonarka 

blank

Robotowo

Podczas Targów Mamaville na stoisku Robotowo  wspólnie z zainteresowanymi dziećmi będziemy realizować aktywności dla różnych grup wiekowych.

Mały Konstruktordzieci 3-4 letnie

Nowatorskie warsztaty dla maluchów wprowadzające je w świat nauk ścisłych. Przy użyciu zestawów edukacyjnych LEGO® (LEGO Education Early Simple Machines oraz LEGO Education DUPLO Tech Machines Set 779206 ) najmłodsi m.in.uczą się konstruować maszyny, wkręcać śrubki i łączyć ze sobą zębatki.

Akademia Inżyniera – dzieci 4-5 letnie

Warsztaty te wprowadzają dzieci do świata elektroniki i  robotyki. Dzięki różnorodnym, ciekawym doświadczeniom, ćwiczeniom i zabawom pokazują podstawy tworzenia układów elektronicznych oraz programowania. Dzieci poznają podstawy algorytmiki i logiki, tworząc pierwsze programy na specjalnie przystosowanych dla nich robotach.

„Spróbuj sam”: Robotyka 6-8 lat oraz Robotyka dla dzieci 9+

Każde dziecko (z rodzicem/kolegami lub samo) może zbudować, zaprogramować oraz pobawić się prostym robotem z zestawów edukacyjnych LEGO dostosowanych do wieku uczestników (np. jaszczurkę, satelitę kosmicznego).

W czasie warsztatów, uczestnicy:

– rozwijają się poznawczo i intelektualnie: uczą logicznego myślenia i zdobywają umiejętności techniczne

– od najmłodszych lat poznają, jak w sposób produktywny  wykorzystywać komputer

– uczą się podejmowania samodzielnych decyzji

– współpracują z innymi a przede wszystkim w innowacyjny i twórczy sposób spędzają czas w miłej atmosferze i w gronie rówieśników!

Odwiedź nasze stoisko koniecznie i poznaj intrygujący świat Robotowa!

www.robotowo.pl/

www.facebook.com/Robotowo

www.instagram.com/robotowo_krk/

blank

QUBTRIX

Puść wodze fantazji i wkrocz do kreatywnego świata budowli hybrydowych, gdzie klocki drewniane łączysz z plastikowymi. Dołącz do miłośników klocków QUBTRIX!

QUBTRIX!

QUBTRIX to pierwsze na świecie klocki które połączysz nie tylko między sobą, ale również z klockami plastikowymi różnych producentów.

 

Odwiedź nasze stoisko i wspólnie z nami zbuduj: 

– unikalne i wytrzymałe wieże

– zakręcone tory dla kulek

– rozmaite budowle drewniano-plastikowe 

Dodatkowo: 

– odbierz breloczek Mr. Qubi

– wygraj dla swojego Malucha zestaw klocków QUBTRIX (losowanie o godz. 15:00)

Buduj razem z nami i innymi dziećmi wysokie wieże, zakręcone tory dla kulek i zaawansowane budowle złożone z setek klocków – drewnianych i plastikowych. Poznaj jak działa system QUBTRIX i zachwyć się wspólną zabawą z dzieckiem.  

Nie buduj sam!  Klocki QUBTRIX łączą – ludzi, naturę i …inne klocki.

Odwiedź stoisko drewnianych klocków QUBTRIX i spędź kreatywny czas budując wszystko na co masz ochotę. Dzięki nowatorskiej technologii łączenia elementów, możesz połączyć dwa odrębne światy klocków drewnianych z plastikowymi. 

Twórz razem z nami  unikalne i wytrzymałe wieże, zakręcone tory dla kulek oraz rozmaite budowle hybrydowe. Po prostu buduj tak jak lubisz! 

Wiemy, że jesteś dobry w te KLOCKI!

Odkryj niesamowite możliwości konstrukcyjne QUBTRIX,  łącz klocki drewniane z najpopularniejszymi klockami plastikowymi na świecie. Odwiedź nasze stoisko, eksperymentuj i podejmuj kolejne wyzwania konstrukcyjne. Rozpocznij wspólną przygodę już teraz.

Odkryj drewniane klocki QUBTRIX ożywiające zabawę!

 

QUBTRIX, to prawdziwy rarytas dla miłośników drewnianych zabawek. To pierwsze na świecie klocki które połączysz nie tylko ze sobą, ale również z klockami plastikowymi różnych producentów. Możesz zbudować rozmaite tory dla kulek, wysokie wieże i kręte labirynty.  Łączenie drewnianych klocków QUBTRIX z plastikowymi stwarza ogromne możliwości konstrukcyjne i zapewnia wielogodzinną, twórczą zabawę.

Puść wodze fantazji i wkrocz do kreatywnego świata klocków QUBTRIX!

QUBTRIX to pierwsze na świecie klocki które połączysz nie tylko między sobą, ale również z klockami plastikowymi różnych producentów.

 https://qubtrix.com/

 https://www.facebook.com/qubtrixPOLAND  https://www.instagram.com/qubtrix_poland/

blank

Dmuchaniec

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

blank

Cząstka Ciebie

FUNDACJA CZĄSTKA CIEBIE

Na stoisku Fundacji Cząstka Ciebie, specjalnie dla najmłodszych przygotujemy mini strefę zabaw z kolorowankami, czytankami i zabawkami!!!

Będzie oczywiście miejsce, gdzie nasze wolontariuszki będa za symboliczny datek  malowały buźki, robiły tatuaże, skręcały z balonów różnego rodzaju
zwierzaczki, będą również kolorowe warkoczyki, kiermasz
książek dla dzieci czy loteria z pluszakami 😊💕

https://czastkaciebie.pl/

 

Serdecznie zapraszamy !!!

blank

Kreatywne urodziny

Stanowisko malowania twarzy będzie przygotowane dla najmłodszych uczestników Targów Mamaville przez firmę animacyjną Kreatywne Urodziny. Zapraszamy serdecznie na artystyczne malunki, które animatorka będzie wykonywać na buźka i rączkach wszystkich chętnych dzieciaczków.

Malowanie twarzy i balonowe zoo to atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy. Do zobaczenia 🙂

https://www.facebook.com/animacje.kreatywneurodziny

www.kreatywneurodziny.pl

blank

Odłącz się. Połącz się.

Na naszym stoisku czeka na dzieci wiele atrakcji:

-przygotujemy razem łapaczy snów hand made (z patyków, włóczki, koralików i wszystkiego co nam przyjdzie do głowy :-))

– pomalujemy dzieciom buźki 

– będziemy mieć fantastyczne kolorowanki

– strefa zabaw dla dzieci z klockami

– kolorowe baloniki 

– strefa interaktywna Alilo.
– strefa z rozwojowymi zabawkami eco

Koniecznie nas odwiedźcie a pokażemy Wam,że bez ekranów można fantastycznie i kreatywnie spędzić czas.

www.odlaczsie-polaczsie.pl 

https://www.facebook.com/odlaczsiepolaczsie/

https://www.instagram.com/odlacz_sie_polacz_sie/

www.strefa-wsparcia.pl

blank

Żłobek "Serduszko"

Czy wiesz, że Kraków ma aż 3 Serduszka? Nie wiesz? Czyżyny, Mistrzejowice i Grzegórzki – tam bije ciepłe Serduszko naszych żłobków!

Żłobek „Serduszko” to miejsce, w którym łączymy dobrą zabawę z dziećmi z bliskością, uważnością na potrzeby tych Małych i tych Dużych. 

Oprócz naszej funkcji opiekuńczej, dużą wagę przywiązujemy do rozwoju poznawczego i motorycznego dzieci. 

W miarę ich potrzeb i możliwości proponujemy aktywności ukierunkowane na zdobywanie nowych dziecięcych kompetencji. 

Pracujemy w duchu Porozumienia bez Przemocy (NVC), a naszym mentorem jest Janusz Korczak. Wiemy, że adaptacja do nowego miejsca jest procesem. Czasami długim. Adaptację prowadzimy z aktywnym udziałem rodzica. A gdy już przyjdzie czas na rozstanie, zaopiekować emocje rodziców pomaga monitoring w telefonie.

Poza codziennymi aktywnościami proponowanymi przez Panie z grupy, dzieci korzystają z zajęć: języka hiszpańskiego, rytmiki gitarowej, rytmiki klawiszowej, zajęć sportowych, zajęć gordnowskich, zajęć sensorycznych, dogoterapii.

Obecnie, w Krakowie funkcjonują 3 Serduszka – w Czyżynach, w Mistrzejowicach oraz na Grzegórzkach. Każdego dnia opiekujemy smutki i radości naszych Podopiecznych, jesteśmy w bliskim kontakcie z Rodzicami, a w razie potrzeby korzystamy z usług bliskościowego psychologa. 

Chcesz nas poznać?  Zapraszamy na nasze stoisko.

Dzieci na pewno nie będą się nudzić – strefa zabaw sensorycznych uwolni ich kreatywność, a dla dzieci, które lubią porządek, mamy kilka ciekawych zabaw.

Pozdrawiamy z Serduszka i do zobaczenia na www.zlobekserduszko.pl !

blank

Akson

@Akson Centrum w strefie dziecięcej aktywności na Targach Mamaville w Krakowie. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych do naszej aksonowej strefy! 😊

Podczas targów na naszym stoisku Wasze maluchy będą mogły pomalować mapę świata. Spróbować swoich sił w przypisywaniu zwierzaków do danego kontynentu. Wziąć udział w zabawach z chustą animacyjną, odpocząć w uroczym kąciku z pufami i poduszkami oraz wiele innych! 🤗

https://aksonedu.com/

https://www.instagram.com/aksoncentrum/

https://www.facebook.com/CentrumAKSON

blank

Fikulandia

Na stoisku Fikulandii czeka na  dzieci doskonała zabawa.:)

Pobawimy się we wspólne projektowania ubranek dla lalek 🙂 Będziemy kodować na dywanie, bawić się na matach w łowienie rybek przez dzieci. ma również dla Was przygotowane szczudła kubełkowe. A to nie wszystko, bo wykonamy razem  biżuterię –  korale z jadalnych elementów typu makarony np. w kształcie psiego patrolu, którą weźmiecie do domu. Ponadto na stoisku na dzieci będzie czekać  “Skay” z psiego patrolu:) z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Odwiedźcie nas koniecznie.

fikulandia 

Share it:
blank
instagram