Informacje i Bilety

Informacje i Bilety

4 lutego 2022

MAMAVILLE TARGI DLA MAMY I DZIECKA KRAKÓW VOL. 4 / 10 kwietnia

Termin

10 kwietnia 2022, niedziela, godzina 10:00-17:00

Miejsce

Hala Cracovii

Al. Marszałka Ferdinanda Focha 40, 30-119 Kraków

Bilety

Wstęp płatny :

Dorośli 10 zł, dzieci do lat 15 wstęp bezpłatny

Chcesz kupić bilet?

Już po raz 4 zapraszamy na Targi dla Mamy i Dziecka w Krakowie – tym razem w nowoczesnej Hali Cracovii. zaprezentujemy polskich projektantów i producentów. W większości marki kreatywnych i przedsiębiorczych mam, które chciały czegoś więcej i postanowiły zaryzykować tworząc wspaniały asortyment. Blisko 60 wystawców związanych z tematyką macierzyństwa, a do tego premiery i nowości rynkowe!

Wstęp płatny.

Dorośli 10 zł, dzieci do lat 15 wstęp bezpłatny

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia 25 września z nami, to świetny pomysł na sobotnie, rodzinne spędzenie czasu.

Targi Mamaville to przede wszystkim:

⚡️ Ponad 60 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
⚡️ Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
⚡️ Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

Targi podzielone są na strefy:

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

Lista Wystawców:

STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.

Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

Zapisz się już dzisiaj

 

Lista Wykładów :

10:15 do 11:15  – „Karmienie naturalne – najczęstsze problemy laktacyjne i ich rozwiązanie”

PROWADZENIE: Lena Siwonia-Witkowska, Doświadczona położna sali porodowej, położna rodzinna, doradca laktacyjny, entuzjastka porodów naturalnych, propagatorka karmienia naturalnego, mama dwóch malutkich chłopców, doradca laktatorów NENO.

Serdecznie zapraszamy rodziców oczekujących dziecka oraz tych którzy są na początku mlecznej drogi na nasz wykład !Podczas spotkania omówione zostanę najczęstsze problemy laktacyjne:

  • Karmienie naturalne? Czy karmienie mlekiem modyfikowanym – która opcja jest dal mnie ?
  • Poród drogami natury i pierwsze karmienie. Cięcie cesarskie – kiedy pierwsze karminie?
  • Nawał laktacyjny – co robić?
  • KPI – co to jest i czy może jest dla mnie ?
  • Gdzie szukać pomocy jeśli będzie potrzeba ?
  • Jak wybrać odpowiedni laktator ?
  • Czym się sugerować przy doborze sprzętu wspomagającego karmienie ?

https://neno.pl/

 

11:30 – 12:30 – „Hipnoporód – czym jest i czy okazuje się skuteczny”

Czy hipnoporód to wyidealizowany obraz porodu z delfinami w błękitnej lagunie? Absolutnie nie! Hipnoporód to nie dążenie do perfekcji, lecz do poczucia sprawczości i siły. To poród świadomy, w którym kluczową rolę odgrywają po pierwsze przygotowanie, a po drugie Twój stosunek do samego przebiegu porodu.

Zakłada naukę głębokiej relaksacji i przeprogramowanie przekonań na temat porodu przy pomocy różnych technik i narzędzi, takich jak oddech, afirmacje, rozluźnianie ciała. Jako rezultat powinnaś być spokojna, gdy poród się zacznie, aby nie blokować go swoim lękiem i napinaniem ciała.

Zapisz się na warsztaty i dowiedz się, jak to osiągnąć!

Prowadzenie: Beata Meinguer, Jest coachem okołoporodowym, hipno-doulą, inicjatorką idei Błękitnego Porodu i autorką książki „Błękitny Poród. Masz ten wpływ”. Kocha podróże, zarówno te prawdziwe, jak i metaforyczne.

https://blekitnyporod.pl/

 

12:45  –  13:45 –  „Radość z noszenia – Zalety noszenia dziecka w chuście / chuście kółkowej ?” 

Na naszym spotkaniu poznacie zalety noszenia dzieci w chustach oraz korzyści jakie daje noszenie- zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Skupimy się na chuście kółkowej, pokażemy Wam, jak ją poprawnie wiązać i na co szczególnie zwracać uwagę podczas noszenia maluszków.

Prowadzenie : Joanna Batko – Właścicielka Marki Lnianych Chust Kółkowych Baba Wrap, Aktywnie Nosząca W Chuście Mama.

https://babawrap.pl/

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI

Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku!

Szanowni Państwo,

zgodnie z wprowadzonym łagodzeniem obostrzeń informujemy, że od 1 marca zostają zniesione limity osób uczestniczących w wydarzeniach.        

                      Aby  kupić bilet wstępu odwiedzający musi zapoznać się z  treścią regulamin  regulamin Targów i polityką prywatności 

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilet Wstępu
0.00
0 available
Sold Out
Share it:
blank
instagram