Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 Atrakcje – Mamaville

Atrakcje

Atrakcje

5 kwietnia 2022

TARGI MAMAVILLE KRAKÓW VOL. 4 / 10 KWIETNIA/ ATRAKCJE

blank

CZUCZU

CzuCzu będzie na was czekać na stoisku pełnym książeczek, puzzli i gier. Spodziewajcie się niespodzianek i wyjątkowych wiosennych nowości.
Koniecznie odwiedźcie ich stoisko i bawcie się dobrze!

www.czuczu.pl

blank

Warsztatolandia

WARSZTATOLANDIA , zaprasza na swoje stoisko podczas targów, gdzie dzieci będą mogły wspólnie z Animatorkami stworzyć kolorowy świat żelowych postaci, figur 3D lub kolorowego, zapachowego slime’a albo też pobawić się strzelającą w dłoni pianką sensoryczną oraz poznać ofertę na organizację urodzin lub udział w warsztatach , które organizujemy w niecodziennym miejscu, jakim jest sala Dżungla i Grota Solna z Tężnią Solankową w Zielonkach pod Krakowem.

https://www.facebook.com/warsztatolandiadladzieci

blank

STREFA WSPARCIA

Zapraszamy na stoisko przygotowane przez Stowarzyszenie Strefa Wsparcia, które od 5 lat tworzy programy profilaktyczne, by chronić dzieci przed e-uzależnieniami. Tutaj dzieci na pewno będą się doskonale bawić !!! Przygotowaliśmy dla najmłodszych malowanie buziek, brokatowe tatuaże, skręcanie baloników i fantastyczne kolorowanki.

Dorośli w tym czasie będą mieli okazję porozmawiać na temat korzystania z  ekranów przez  najmłodszych.

Odwiedź nasze stoisko, bo na prawdę warto !!!

Odłacz sie

blank

KLOCKI LINDEN

Relaks i zabawa w jednym? Spotkajmy się na stoisku Linden, gdzie czekać będzie na Was strefa rozrywki: plac zabaw z drewnianymi klockami konstrukcyjnymi.
Co zbudujemy z klocków Linden? Wszystko: dajmy się ponieść wyobraźni! Czy jest coś lepszego od zabawy, która łączy pokolenia? Klocki Linden pokochały dzieci, a w szczególności ich rodzice, którzy z ogromnym zaangażowaniem konstruują wraz ze swoimi pociechami.
Przekonajcie się, że Linden to świetna odskocznia od świata wirtualnego. Widzimy się już wkrótce! 😊

https://lindenwood.eu/pl/klocki-drewniane/

blank

DMUCHANIEC MAMAVILLE

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

Share it:
blank
instagram