Informacje

Informacje

26 października 2022

TARGI MAMAVILLE KATOWICE i TRŁ/ 17 i 18 Grudnia 2022 / INFORMACJE

Termin

17 i 18 Grudnia 2022 (sobota i niedziela)

godz. 11:00 do 19:00

Miejsce

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Plac Sławika i Antala 1

Katowice

Wstęp

Wstęp na Targi jest płatny.

Osoby dorosłe 10 zł, bilety do zakupienia online lub na miejscu w kasie.

Bilety online już do kupienia:

Dzieci do lat 12 wstęp bezpłatny.

Po raz pierwszy ❗❗❗ Mamaville najpopularniejsze Targi Dla Mamy i Dziecka łączą siły z legendarnymi Targami Rzeczy Ładnych, aby stworzyć wspólnie wydarzenie targowe z prawdziwym rozmachem, gdzie każdy fan polskiego designu i oryginalnych produktów tworzonych z sercem, znajdzie coś dla siebie.

Po spektakularnej edycji, którą współorganizowaliśmy razem z TRŁ w tym roku we Wrocławiu, zdecydowaliśmy się ponownie połączyć siły i stworzyć  wydarzenie jakiego jeszcze nie było.😀

W ostatni przedświąteczny weekend wraz z TRŁ w cudownym wnętrzu MCK, stworzymy dla Was edycję, która stanie się  krainą polskiego designu, wyobraźni i prezentów. TRŁ już po raz drugi a my po raz pierwszy stworzymy wydarzenie, które rozkocha w designie i oryginalnych produktach tworzonych z sercem całe południe Polski! TRŁ potwierdzają, że w zeszłym roku było znakomicie, w tym planujemy żeby było NAJLEPIEJ!!!

W ciągu dwóch dni targów, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać najlepszych oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa i polskim designem w jego najlepszym wydaniu.
Szykujemy dla Was niespodzianki, premiery różnych marek, najnowsze kolekcje Waszych ulubionych producentów, jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych oraz komfortową strefę chillout.

Targi Mamaville to przede wszystkim:
• Więcej, ponad 50 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
• Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
• Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, to idealne miejsce na targi rodzinne i mnóstwo udogodnienia dla Was:
• duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
• przestronna strefa dla mamy i dziecka
• atrakcyjna strefa relaksu i dogodny dojazd 

Mini miasto Mamaville, to dzień pełen atrakcji, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia. !17 i 18 grudnia  z nami, to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu w atmosferze zbliżających się Świąt, warto się na chwilę zatrzymać i spędzić z nami czas- będziemy Was rozpieszczać!

Targi podzielone są na strefy:

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

LISTA WYSTAWCÓW

 

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI
Zajęcia dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku!

Share it:
blank
instagram