Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 Atrakcje – Mamaville

Atrakcje

Atrakcje

5 lutego 2020

TARGI MAMAVILLE KATOWICE VOL. 1 / 13 PAŹDZIERNIKA 2019 / ATRAKCJE

blank

Instytucja Filmowa Silesia Film | Kino Kosmos

W strefie Atrakcji dla dzieci Instytucja Filmowa Silesia Film przygotowała dla młodych miłośników kina warsztaty animacji poklatkowej. Dowiemy się, jak powstają filmy, jak wprawić w ruch obrazy, kim jest animator i jak wykorzystać animację poklatkową na co dzień. Dodatkową atrakcją będzie samodzielne wykonanie zabawki optycznej – taumatropu, który pomoże ożywić narysowaną przez dzieci rzeczywistość.

Po więcej fascynujących filmowych przygód na ekranie i poza nim zapraszamy do prowadzonego przez Instytucję Filmową Silesia Film Kina Kosmos na warsztaty filmowe i pokazy w cyklach Filmowe Popołudnie dla Dzieci i Rodzina w Kinie.
https://www.facebook.com/kinokosmosdladzieci/

blank

CZUCZU

W strefie CzuCzu czekają na Was: najświeższe nowości, znane i lubiane puzzle, książeczki oraz edukacyjne i kreatywne zestawy. Usiądźcie wygodnie i wspólnie z dziećmi pobawcie się nimi! Młodych rodziców, i tych oczekujących na dziecko, zapraszamy po szeroki wybór kart kontrastowych. Wszystkie produkty będziecie mogli kupić na miejscu.
Wiosna z CzuCzu będzie bardzo kolorowa!
czuczu.pl

blank

EGURROLA DANCE STUDIO KATOWICE

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w przedziale wiekowym 3-5 lat na zajęcia taneczne, poprowadzone przez instruktora Aleksandrę Buras z Egurrola Dance Studio w Katowicach mieszczącego się w Silesia City Center w Katowicach. Zajęcia mają na celu rozwinąć u maluszków koordynację ruchową i wpłynąć na ich ogólny rozwój w grupie,co zaprocentuję w przyszłości samodyscyplina i posiadaniem przez nich pasji, którą jest taniec!

https://taniec.com.pl/kc/

blank

BRAND EVENT

Zapraszamy na stanowisko Brand Event, gdzie na dzieci czekać będą następujące atrakcje:
– malowanie buziek,
– zabawa balonami,
– kolorowanki + konkurs na kolorowankę, nagroda: lizaki 😊
– zabawy z piłką i „zośką”,
– zabawy taneczne,
– SUPER NIESPODZIANKA – żywa maskotka MINIONKA!
zobacz więcej

blank

BALONOWO PARTY SHOP

Rodzinna firma z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem w branży okolicznościowych dekoracji balonowych. Wykonujemy dekoracje z balonów na każdą okoliczność  od Baby Shower przez narodziny, urodziny, chrzciny przez halloweenowe, bożonarodzeniowe, sylwestrowe do dużych dekoracji eventowych na halach sportowych czy w plenerze jak np. piknik firmowy tworząc spektakularne efekty. Zmieniamy sposób podejścia klientów do balonów pokazując że ogranicza nas tylko wyobraźnia.
zobacz więcej

blank

CHEMICAL WORD

Zapraszamy do Szalonego Laboratorium! To tutaj nawet najmłodsi zamieniają się w prawdziwych chemików. Możecie wspólnie z Szalonymi Chemikami samodzielnie wykonać eksperymenty odkrywając przy tym, że nauka chemii może być niesamowicie zabawna! ChemicAl World  organizuje również wybuchowe chemiczne urodziny, a także naukowe warsztaty w szkołach i przedszkolach. Zobaczcie na własne oczy jak będzie u nich kolorowo i oczywiście wybuchowo!

https://chemical-world.pl/

blank

DEKORAMIKA

Dekoramika – warsztaty malowania ceramiki, podczas których dzieci dobrze się bawiąc, mogą rozwijać nie tylko kreatywność, poczucie estetyki, ale także małą motorykę i cierpliwość.

Warsztaty odbywają się przez cały czas trwania Targów Mamaville, co godzinę zaczynając od godz. 10.15, a kończąc na godz. 16.15. Max ilość osób 6-8. Warsztaty są bezpłatne i nie obowiązują zapisy. W przypadku zainteresowania zapraszamy po prostu na nasze stanowisko!

www.dekoramika.pl

blank

CUBORO

Zapraszamy dzieci w wieku 3+ do wspólnej zabawy niezwykłymi, podziurawionymi jak szwajcarski ser klockami. Z takich klocków może powstać kulodrom, czyli zjeżdżalnia dla szklanych, kolorowych kulek. Spróbujemy takie kulodromy razem zbudować, a jak już będą gotowe – w ruch pójdą kulki! Nasz kulodromowy kącik będzie otwarty przez cały czas trwania katowickich targów. Będzie mnóstwo klocków – Cuboro oraz Cuboro Cugolino – oraz sporo kulek do rzucania. Do zobaczenia!

https://www.cuboro.com.pl

blank

KREATYWNE MALUCHY

Ich głównym celem jest rozwój manualny i motoryczny dzieci poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty, których z pewnością nie zabraknie na stoisku Kreatywnych Maluchów w trakcie trwania targów.

https://kreatywnemaluchy.pl/

blank

KLOCKI LINDEN

Wszystkich uczestników targów Mamaville zapraszamy na stoisko Linden – atrakcją będzie plac zabaw z konstrukcyjnymi drewnianymi klockami.
Zapewniamy, że całą rodziną wciągniecie się w kreatywną zabawę, która będzie trwać przez długie godziny. Uwaga – klocki Linden pozytywnie uzależniają. Podejmijcie wyzwanie i stwórzcie wyjątkowe budowle.
Plac zabaw Linden będzie do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania targów. Nie ma mowy
o nudzie! Zapraszamy już wkrótce. 😊

http://lindenwood.eu/pl/klocki-drewniane/

blank

DMUCHANIEC MAMAVILLE

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

Share it:
blank
instagram