Informacje i Bilety

Informacje i Bilety

29 czerwca 2023

TARGI MAMAVILLE Gliwice 24 września 2023 / INFORMACJE I BILETY

Termin

24 Września 2023 (niedziela), godz. 10-17

Miejsce

PreZero Arena Gliwice

Mała Arena

ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice

Bilety

Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Dzień dobry, Gliwice!

Z ogromną radością zapraszamy Was na nasze pierwsze spotkanie z nami na Targach Mamaville. To największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi, a także do wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Targi Mamaville odbywają się już od ponad 8 lat w siedmiu polskich miastach. A w tym roku na naszą mapę targową dopisujemy Gliwice.  Macierzyństwo to zupełnie nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a Targi Mamaville są tu po to, aby przybliżyć Wam tę nową, ekscytującą przygodę.

Nasza misja polega na wspieraniu kobiet na każdym etapie ich podróży przez macierzyństwo. Chcemy, aby to była ich własna droga i sposób na bycie matką. Już od samego początku pragniemy, aby Mamaville stało się miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowań do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.

Naszym celem jest również towarzyszenie mamom w wspieraniu rozwoju swojego dziecka, pokazywanie różnych możliwości oraz stwarzanie przestrzeni do spotkań z ekspertami w różnych dziedzinach. Dlatego na Targach Mamaville nie tylko można dokonać zakupów, ale także spędzić cały dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców.

Wierzymy, że Targi Mamaville będą niezapomnianym doświadczeniem, pełnym inspiracji i pięknych rzeczy. Na naszych stoiskach znajdziecie szeroki wybór produktów, które wzbogacą Waszą podróż przez macierzyństwo. Każdy wystawca został starannie wybrany, aby zapewnić Wam najwyższą jakość i niepowtarzalny design.

Targi Mamaville to nie tylko miejsce, gdzie możecie dokonać zakupów i czerpać inspirację, ale także przestrzeń, gdzie możecie spotkać innych rodziców, dzielić się doświadczeniami i nawiązać nowe znajomości. Chcemy, abyście czuły się tu jak w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Nie możemy się doczekać, spotkania z Wami 🙂

STREFA EDUKACYJNA
Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.

WARSZTATY DLA DOROSŁYCH

sala wystawowa/wydzielone miejsce

10:15 do 11:30 – Pierwsza pomoc u niemowląt i dzieci”/ Maciej Gamrat/ Promedyk 

11:45 do 12:45 –  „Budujemy odporność przed żłobkiem i przedszkolem”/ mgr farm. Marcin Korczyk/ Pan Tabletka

13:00 do 14:00 –  Karmienie piersią bez tajemnic – Typowe problemy na początku karmienia piersią – jak je rozwiązać?/ Lena Siwonia-Witkowska/NENO.

14:15 do 15:15 – „Aktywne słuchanie – jak podążać za dzieckiem i mu towarzyszyć”/Anna Górny-Bogulska/ Home of Bears, Potuleni

15:30 do 16:30 – „Chusta i nosidełko – Jak wygodnie nosić dziecko?”/Zaffiro x KoAla Alicja Włodarska Certyfikowana Doradczyni Chustonoszenia

WARSZTATY DLA DZIECI 

odbywają się na stoisku „Ekomuzyka”  i „Do dzieła”

EKOMUZYKA

EkoMuzyka dla smyka zaprasza na wspólne muzykowanie o każdej pełnej godzinie!

Prowadzenie: Katarzyna Majerczyk/Ekomuzyka

DO DZIEŁA 

10:30 – 11:00 – Akademia Sensoryczna – dla dzieci od 6 miesiąca do 2 lat

11:30 – 12:00 – Akademia Sensoryczna – dla dzieci od 3 lat do 5 la

12:30 – 13:30 Papieroplastyka – dla dzieci od 6 lat do 10 lat

15:00 – 16:30 Kreatywne warsztaty twórcze

Prowadzenie: Magdalena Juszczak/ Do dzieła 

STREFA ZAKUPÓW
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.
Targi Mamaville to przede wszystkim:
Ponad 60 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
Nowe wschodzące marki, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
Wszystko dla mamy i dziecka z branż: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

LISTA WYSTAWCÓW

STREFA CHILLOUT & POKÓJ DLA MAMY I DZIECKA
PreZero Arena Gliwice to idealne miejsce na targi rodzinne i mnóstwo udogodnienia dla Was:
duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
przestronna strefa dla mamy i dziecka
STREFA ATRAKCJI 

Zobacz nasze Wydarzenie na Facebooku

        

       

                      

Share it:
blank
instagram