Informacje i bilety

Informacje i bilety

18 lutego 2020
blank

TARGI MAMAVILLE GDAŃSK VOL. 7/ INFORMACJE I BILETY

Termin

23 października  2021, godz.9:00-21:00

Miejsce

Forum Gdańsk – Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk

godziny : 09:00 do 21:00

Bilety

Wstęp bezpłatny.

Witamy nowych gości i tych, którzy odwiedzają nasze targi regularnie. Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa, organizowane już ponad 7 lat w 7 polskich miastach.

Najbardziej popularne i największe w Polsce i długo wyczekiwane Targi dla Mamy i Dziecka MAMAVILLE zagoszczą po raz 7  w Gdańsku !!!

Tym razem spotkamy się  w klimatycznych przestrzeniach Forum Gdańsk.

Forum Gdańsk powstało w wyjątkowej lokalizacji – wszędzie stąd blisko. Kompleks znajduje się na 6-hektarowej działce w obrębie ulic 3 Maja, Armii Krajowej, Wały Jagiellońskie i Hucisko. Jest to centralny punkt aglomeracji, w sąsiedztwie dworca kolejowego Gdańsk Główny, zabytkowego Głównego Miasta, budynków użyteczności publicznej i węzła przesiadkowego Gdańsk Śródmieście.

Jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać najlepszych oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Szykujemy dla Was niespodzianki, premiery różnych marek, najnowsze kolekcje Waszych ulubionych producentów, jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych, wykłady z najnowszą tematyką oraz komfortową strefę chillout.

Targi Mamaville to przede wszystkim:
• Więcej, ponad 50 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
• Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
• Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

 

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

STREFA WARSZTATÓW

Warsztaty są bezpłatne, lecz ilość miejsc ograniczona.

Zapisz się już dzisiaj : https://app.evenea.pl/event/mamavillewyklgd07/

Zapraszamy !!!

Harmonogram wykładów :

Sobota 23 Październik 2021 

10:30 do 11:30   „Laktacyjny Start „

Zastanawiasz się jak będzie wyglądała u Ciebie laktacja po porodzie? Czego się spodziewać? Boisz się, że nie będzie tak kolorowo? A może błądzisz w tym jak zadbać o laktację, jeszcze będąc w ciąży?
We wszystkim Ci pomożemy! Jesteśmy zespołem doświadczonych położnych i Certyfikowanych Doradczyń Laktacyjnych – na co dzień prowadzimy szkołę rodzenia Zaufaj Położnej, a już 23 października nasza Aleksandra Leśniewska poprowadzi dla Was warsztaty laktacyjne pod tytułem „LAKTACYJNY START” – laktacyjny przewodnik na którym dowiesz się czego możesz się spodziewać i jak się do tego przygotować? I przekonasz się, że nie ma się czego bać – tu podstawą jest Twoja świadomość i przygotowanie, a o to już zadbamy 🙂

Prowadząca : Aleksandra Leśniewska – Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna, położna z Zaufaj Położnej
https://zaufajpoloznej.pl

 

12:00 do 13:00  „Mamą być – przecież to takie proste.”

10 mam zapytano, co robią w czasie wolnym. 8 nie zrozumiało pytania, 2 zasnęły w trakcie odpowiedzi.” To te obrazki, których najczęściej nie widać, kulisy, o których się nie mówi. Wiemy jak obsłużyć maluszka, wiemy jak je urodzić, ale co gdy doba jest za krótka, a codzienne czynności stają się wyzwaniem? Przecież wszystkie mamy ogarniają i mają złote dzieci…. Czyżby? Pogadajmy !

Prowadząca  : Kasia Gilla – Glubiak GOŚCIE : Sylwia Gierz – ShinySyl, Daria Chyra – Mantulien Marta Mielczarska

 

13:30 do 14:30  „Integracja sensoryczna niemowląt ” 

Spotkanie jest przeznaczone dla par spodziewających się dziecka oraz rodziców niemowląt. Na spotkaniu zdobędą wiedzę i praktykę z zakresu wspierania procesów integracji sensorycznej u maluszków.

Luźno o rozwoju dziecięcym opowie Emilia Urbańska. Założycielka Rozwijanie przez wspieranie – Gdyńskiego ośrodka który skupia się na holistycznie wsparciu dzieci w każdym wieku. Emilia jest terapeutą i diagnostą integracji sensorycznej, odruchowej i bilateralnej, terapeutą ręki oraz pedagogiem wczesnego wspomagania rozwoju. Od 4 lat mama małej Wiktorii, która obróciła jej terapeutyczny świat do góry nogami.

Prowadząca : Emilia Urbańska – Emilia Urbańska – Rozwijanie przez wspieranie

https://www.rozwijanieprzezwspieranie.pl/

Share it:
blank
instagram