Informacje i Bilety

Informacje i Bilety

6 lutego 2020
blank

TARGI MAMAVILLE GDAŃSK VOL. 6 / 8 MARCA 2020 / INFORMACJE I BILETY

Termin

8 marca 2020 (niedziela), godz. 10-17

Miejsce

Amber EXPO Gdańsk ul. Żaglowa 11

Bilety

7zł w przedsprzedaży internetowej.

10zł w dniu sprzedaży na miejscu.

Dzieci do 15 roku życia bezpłatnie.

Chcesz kupić bilet online?

Targi Mamaville w Gdańsku już po raz 6!

<INFORMACJA>

Informujemy, że Targi Mamaville Gdańsk vol. 6 odbędą się zgodnie z planem 8 marca w AMBER EXPO, a prace przygotowawcze do organizacji wydarzenia przebiegają planowo. Wystawcy oraz firmy współpracujące przy wydarzeniu potwierdziły swoją obecność. Zgodnie z harmonogramem przebiega również sprzedaż biletów oraz zapisy na warsztaty.

Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. pragnie zapewnić, że bezpieczeństwo i komfort uczestników wydarzeń organizowanych w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO zawsze był i niezmiennie pozostaje ich priorytetem. Dbając o bezpieczeństwo i komfort uczestników oraz stosując się do rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia wdrożone zostały wszystkie procedury zalecane przez WHO, jak również Ministerstwo ZdrowiaWięcej informacji: https://www.gov.pl/static/code/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie.html

Organizatorzy stale monitorują i wykorzystują sprawdzone rozwiązania stosowane przez największych europejskich organizatorów targów stosując wysokie standardy dotyczące bezpieczeństwa w każdym obszarze, zwiększamy zabezpieczenie medyczne targów wzbogacając obsadę medyczną, sanitarną i porządkową.

Na terenie targów wydzielony zostanie punkt medyczny, podjęto także kroki podnoszące stopień zabezpieczenia czystości obiektu: systematyczne i częste sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, sterylizacja klamek, poręczy itp., dostępne pojemniki z płynem do dezynfekcji umieszczane są przy wszystkich wejściach na obiekt z widocznym z daleka oznakowaniem. Jesteśmy w bieżącym kontakcie ze służbami medycznymi.

———————————————————————————————————————————-

8 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa do przestronnej hali Amber EXPO!

Wstęp płatny 7 zł w przedsprzedaży do 07.03 i 10 zł na miejscu. Dzieci do lat 15 wstęp bezpłatny. Sprzedaż biletów rusza 13.02.2020.

Jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać najlepszych oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. Szykujemy dla Was niespodzianki, premiery różnych marek, najnowsze kolekcje Waszych ulubionych producentów, jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych, wykłady z najnowszą tematyką oraz komfortową strefę chillout.

Targi Mamaville to przede wszystkim:
• Ponad 100 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
• Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
• Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
• Bezpłatna edukacja dla całej rodziny.

Amber EXPO Gdańsk to lepsze możliwości i udogodnienia dla Was:
• możliwość dotarcia komunikacją miejską
• parking na ponad 1000 miejsc
• duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
• przestronna strefa dla mamy i dziecka
• atrakcyjna strefa relaksu

Mini miasto Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia. 8 marca z nami, to świetny pomysł na niedzielne, rodzinne spędzenie czasu – będziemy Was rozpieszczać!

Targi podzielone są na strefy:

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. https://app.evenea.pl/event/mamavillewarsztatygd06

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI
Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Zadbamy o wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku!

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Bilety są aktualnie niedostępne
Share it:
blank
instagram