Warning: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /usr/home/mamavillepl/domains/targi.mamaville.pl/public_html/wp-config.php on line 92 Informacje i Bilety – Mamaville

Informacje i Bilety

Informacje i Bilety

6 lutego 2020
blank

TARGI MAMAVILLE GDAŃSK VOL. 6 / 8 MARCA 2020 / INFORMACJE I BILETY

Termin

8 marca 2020 (niedziela), godz. 10-17

Miejsce

Amber EXPO Gdańsk ul. Żaglowa 11

Bilety

7zł w przedsprzedaży internetowej.

10zł w dniu sprzedaży na miejscu.

Dzieci do 15 roku życia bezpłatnie.

Chcesz kupić bilet online?

Targi Mamaville w Gdańsku już po raz 6!

<INFORMACJA>

Informujemy, że Targi Mamaville Gdańsk vol. 6 odbędą się zgodnie z planem 8 marca w AMBER EXPO, a prace przygotowawcze do organizacji wydarzenia przebiegają planowo. Wystawcy oraz firmy współpracujące przy wydarzeniu potwierdziły swoją obecność. Zgodnie z harmonogramem przebiega również sprzedaż biletów oraz zapisy na warsztaty.

Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. pragnie zapewnić, że bezpieczeństwo i komfort uczestników wydarzeń organizowanych w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO zawsze był i niezmiennie pozostaje ich priorytetem. Dbając o bezpieczeństwo i komfort uczestników oraz stosując się do rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia wdrożone zostały wszystkie procedury zalecane przez WHO, jak również Ministerstwo ZdrowiaWięcej informacji: https://www.gov.pl/static/code/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie.html

Organizatorzy stale monitorują i wykorzystują sprawdzone rozwiązania stosowane przez największych europejskich organizatorów targów stosując wysokie standardy dotyczące bezpieczeństwa w każdym obszarze, zwiększamy zabezpieczenie medyczne targów wzbogacając obsadę medyczną, sanitarną i porządkową.

Na terenie targów wydzielony zostanie punkt medyczny, podjęto także kroki podnoszące stopień zabezpieczenia czystości obiektu: systematyczne i częste sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, sterylizacja klamek, poręczy itp., dostępne pojemniki z płynem do dezynfekcji umieszczane są przy wszystkich wejściach na obiekt z widocznym z daleka oznakowaniem. Jesteśmy w bieżącym kontakcie ze służbami medycznymi.

———————————————————————————————————————————-

8 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa do przestronnej hali Amber EXPO!

Wstęp płatny 7 zł w przedsprzedaży do 07.03 i 10 zł na miejscu. Dzieci do lat 15 wstęp bezpłatny. Sprzedaż biletów rusza 13.02.2020.

Jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać najlepszych oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. Szykujemy dla Was niespodzianki, premiery różnych marek, najnowsze kolekcje Waszych ulubionych producentów, jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych, wykłady z najnowszą tematyką oraz komfortową strefę chillout.

Targi Mamaville to przede wszystkim:
• Ponad 100 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
• Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
• Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
• Bezpłatna edukacja dla całej rodziny.

Amber EXPO Gdańsk to lepsze możliwości i udogodnienia dla Was:
• możliwość dotarcia komunikacją miejską
• parking na ponad 1000 miejsc
• duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
• przestronna strefa dla mamy i dziecka
• atrakcyjna strefa relaksu

Mini miasto Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia. 8 marca z nami, to świetny pomysł na niedzielne, rodzinne spędzenie czasu – będziemy Was rozpieszczać!

Targi podzielone są na strefy:

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. https://app.evenea.pl/event/mamavillewarsztatygd06

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI
Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

STREFA MAMY I DZIECKA
Możecie tam nakarmić czy przewinąć dziecko. Będzie przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU
Zadbamy o wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść!

📌 Zobacz wydarzenie na Facebooku!

Share it:
blank
instagram