Informacje i bilety

Informacje i bilety

22 kwietnia 2022

TARGI MAMAVILLE GDAŃSK VOL. 8/ INFORMACJE I BILETY

Termin

14 Maja 2022, godz.9:00-21:00

Miejsce

Forum Gdańsk – Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk

godziny : 09:00 do 21:00

Bilety

Wstęp bezpłatny.

Witamy nowych gości i tych, którzy odwiedzają nasze targi regularnie. Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa, organizowane już ponad 7 lat w 7 polskich miastach.

Najbardziej popularne i największe w Polsce i długo wyczekiwane Targi dla Mamy i Dziecka MAMAVILLE zagoszczą po raz 8  w Gdańsku !!!

Ponownie spotkamy się  w klimatycznych przestrzeniach Forum Gdańsk.

Forum Gdańsk powstało w wyjątkowej lokalizacji – wszędzie stąd blisko. Kompleks znajduje się na 6-hektarowej działce w obrębie ulic 3 Maja, Armii Krajowej, Wały Jagiellońskie i Hucisko. Jest to centralny punkt aglomeracji, w sąsiedztwie dworca kolejowego Gdańsk Główny, zabytkowego Głównego Miasta, budynków użyteczności publicznej i węzła przesiadkowego Gdańsk Śródmieście.

Jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać najlepszych oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Szykujemy dla Was niespodzianki, premiery różnych marek, najnowsze kolekcje Waszych ulubionych producentów, jeszcze więcej atrakcji dla najmłodszych, wykłady z najnowszą tematyką oraz komfortową strefę chillout.

Targi Mamaville to przede wszystkim:
• Więcej, ponad 50 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
• Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
• Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.

 

STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

STREFA WARSZTATÓW

Warsztaty są bezpłatne, lecz ilość miejsc ograniczona.

Link do zapisów:

https://app.evenea.pl/event/mamavillewykgd08/

Harmonogram warsztatów :

Lista wykładów :
Sobota 14 Maj 2022

10:15 do 11:15 – „Przygotowanie do porodu i postępowanie w połogu okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej ”

Prowadzenie: Adrianna Grobelna-Krajcer, fizjoterapeutka uroginekologiczna, prowadzące gabinet PELVISMED na Gdańskiej Zaspie.
Na co dzień współpracuje z kobietami na każdym etapie życia, pomagając im zadbać o swoje zdrowie intymne. Szczególnie bliska jest jej praca z kobietami w ciąży i po porodzie. Jej celem jest uświadamianie kobietom, że problemy związane z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów rodnych po porodzie, nie są powodem do wstydu.
Prowadząca licznych warsztatów o tematyce prozdrowotnej, prelegentka gdańskich szkół rodzenia. Członkini Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.
Swoją widzę ciągle aktualizuje na szkoleniach i kursach z zakresu uroginekologii. Autorka bloga Fizjoterapia na szpilkach. Prywatnie miłośniczka aktywnego stylu życia, dobrej książki i podróży

W trakcie warsztatów zostanie omówiony proces przygotowania do porodu drogami natur, jak i cięciem cesarskim. Dowiesz się co możesz zrobić już na etapie ciąży, jaki rodzaj aktywności fizycznej wybrać, jak prawidłowo wykonać masaż krocza i gdzie w tym wszystkim fizjoterapia. Dodatkowo zapoznasz się z postępowaniem w pierwszych dniach po porodzie. Odpowiemy na pytanie czego unikać w połogu, a na co zwrócić szczególną uwagę.
Serdecznie zapraszamy!

https://pelvismed.com/

11:30 do 12:30 – „Laktacyjny start ”

Prowadzenie: Paulina Kowalewska – doświadczona położna, ze zdanym egzaminem na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego. Na co dzień pracuje w szpitalu i wspiera przyszłych rodziców w przygotowaniach do porodu i nowej rzeczywistości. Prowadzi kursy szkoły rodzenia, jeździ na wizyty patronażowe i prowadzi warsztaty w Zaufaj Położnej.

Zastanawiasz się jak będzie wyglądała u Ciebie laktacja po porodzie? Czego się spodziewać? Boisz się, że nie będzie tak kolorowo? A może błądzisz w tym jak zadbać o laktację, jeszcze będąc w ciąży?
We wszystkim Ci pomożemy!
Jesteśmy zespołem doświadczonych położnych i Certyfikowanych Doradczyń Laktacyjnych – na co dzień prowadzimy szkołę rodzenia Zaufaj Położnej, a już 14 maja Paulina Kowalewska poprowadzi dla Ciebie warsztaty „LAKTACYJNY START” – czyli laktacyjny przewodnik na którym dowiesz się czego możesz się spodziewać i jak się do tego przygotować? Przekonasz się, że nie ma się czego bać – tu podstawą jest Twoja świadomość i przygotowanie, a o to już zadbamy!

https://zaufajpoloznej.pl/

14:00 do 15:00 – „10 błędów w udzielaniu pierwszej pomocy niemowlaków”

Prowadzenie: Adrianna Cienkusz, Ratownik medyczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, instruktor pierwszej pomocy w firmie TwójRatownik.pl. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy w pogotowiu ratunkowym oraz na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych w warszawskich szpitalach.
Specjalizuję się w tematyce dziecięcej, dlatego też można mnie często spotkać podczas warsztatów z pierwszej pomocy w ramach szkoły rodzenia. Współtworzę nowe projekty, aby pomóc rodzicom zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia.
Czy Twoja wiedza o pierwszej pomocy jest aktualna? Zastanawiasz się czy Twoje działania będą skuteczne w sytuacji zagrożenia życia? Podczas spotkania poznasz zarówno najczęstsze błędy w przypadku zadławienia, bezdechu, wysokiej gorączki, urazów i utraty oddechu. Dodatkowo dowiesz się jak powinno wyglądać prawidłowe postępowanie i będziesz mógł/a sprawdzić swoją skuteczność!
Co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy?
poznasz 11 niezbędników w apteczce malucha
dowiesz się, który numer wybrać 999 czy 112 kiedy dojdzie do wypadku
Jeżeli chcesz zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia to ten warsztat jest dla Ciebie!
https://twojratownik.pl/

 

Zapraszamy !!!

Share it:
blank
instagram