Atrakcje

Atrakcje

4 lutego 2020

TARGI MAMAVILLE BIAŁYSTOK VOL. 1 / 6 PAŹDZIERNIKA / ATRAKCJE

blank

STREFA MAMY BUTIK.PL

Mamy Butik – to nie tylko miejsce, w którym kupisz wyselekcjonowane produkty dla rodziców i dzieci; to także przestrzeń, w której porozmawiasz ze specjalistami, dla których rodzicielstwo, wychowanie i zdrowie, są w centrum zainteresowania. Wraz z naszymi ekspertami czekamy na Ciebie w strefie relaksu, gdzie w swobodnej atmosferze porozmawiamy o macierzyństwie, zdrowiu i pielęgnacji, a także kobiecym spełnieniu i drobnych przyjemnościach 😊
www.mamybutik.pl

W strefie Mamy Butik na rozmowę z Tobą będą czekać:
zobacz więcej

blank

EWELKA REWELKA

Rewelacyjna animatorka zabaw. Usiądź i zrelaksuj się – Twoje dziecko w tym czasie będzie się świetnie bawić modelując balony, zamykając się w bańce czy układając klocki konstrukcyjne BAMP. A może malowanie twarzy albo mega twister? Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie.
https://www.facebook.com/ewelkarewelka2016/

blank

MISIOO HANDMADE

Producent suchych basenów z piłeczkami, zjeżdżalni, mat do zabawy i wielu innych akcesoriów dziecięcych. Wszystko tworzone ręcznie w Polsce, wyłącznie z najlepszych jakościowo materiałów. Design, bezpieczeństwo i cudowna zabawa… Przyjdź i pozwól sobie na dziecięcą radość.
www.misioohandmade.pl

blank

PARTY SZOP

Najlepszy sklep na imprezę w samym centrum Białegostoku! Balony, ozdoby na Baby Shower, Roczek czy tematyczne urodziny dziecka. Przyjdź do nas i poznaj nasze atrakcje: mega puzzle XL, wesołe kolorowanki, balonowe zgadywanki sensoryczne, a na pamiątkę zrobimy sobie zdjęcie na fotościance z balonami.
https://partyszop.pl

blank

CZUCZU

W strefie CzuCzu czekają na Was: najświeższe nowości, znane i lubiane puzzle, książeczki oraz edukacyjne i kreatywne zestawy. Usiądźcie wygodnie i wspólnie z dziećmi pobawcie się nimi! Młodych rodziców, i tych oczekujących na dziecko, zapraszamy po szeroki wybór kart kontrastowych. Wszystkie produkty będziecie mogli kupić na miejscu.
Wiosna z CzuCzu będzie bardzo kolorowa!
czuczu.pl

blank

ABC Kids Club

Na stanowisku ABC Kids Club na dzieci i rodziców będą czekały animacje, które poprowadzi mgr pedagogiki Anna Gawrych:
• zamykanie w bańce
• tworzenie balonowe zwierzaki
• pomponowanie – zabawa z pomponami
• tworzenie torebek sensorycznych
• zabawy z chustą
• robienie glutów 🙂
• zabawy z kulkami i kulami hydrożelowymi

blank

Klockologia

KLOCKOLOGIA to niespotykany na skalę światową projekt. To nie mające precedensu połączenie edukacji i zabawy. Nikt nigdy wcześniej nie budował z drewnianych klocków na tak wielką skalę!. Sprawiamy, że dorośli przeżywają drugie dzieciństwo, a najmłodsi zamieniają się w wielkich budowniczych, przyszłych konstruktorów mostów, autostrad i wieżowców!

http://klockologia.pl/

blank

POMYSŁOWA KREDKA

Przyjdź na targi Mamaville
Odwiedź nas na kilka chwil
MY atrakcje zapewniamy
Stoliki z grami Wam udostępniamy
Łatwe, trudne dla każdego
Od małego do dużego
Wszyscy gramy
Albo klocki układamy
zobacz więcej

blank

DMUCHANIEC MAMAVILLE

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

Share it:
blank
instagram