Atrakcje

Atrakcje

5 lutego 2020

TARGI MAMAVILLE GDAŃSK VOL. 5 / 27 PAŹDZIERNIKA 2019 / ATRAKCJE

blank

CZUCZU

W strefie CzuCzu czekają na Was: najświeższe nowości, znane i lubiane puzzle, książeczki oraz edukacyjne i kreatywne zestawy. Usiądźcie wygodnie i wspólnie z dziećmi pobawcie się nimi! Młodych rodziców, i tych oczekujących na dziecko, zapraszamy po szeroki wybór kart kontrastowych. Wszystkie produkty będziecie mogli kupić na miejscu. Wiosna z CzuCzu będzie bardzo kolorowa!

czuczu.pl

blank

KREATYWNE MALUCHY

Ich głównym celem jest rozwój manualny i motoryczny dzieci poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty, których z pewnością nie zabraknie na stoisku Kreatywnych Maluchów w trakcie trwania targów.

https://kreatywnemaluchy.pl/

blank

KLOCKI LINDEN

Dla wszystkich uczestników targów Mamaville przygotowaliśmy specjalną atrakcję. Strefa rozrywki i relaksu w jednym, a także zabawa łącząca pokolenia? Z Linden wszystko jest możliwe!

Zapraszamy was na plac zabaw pełen konstrukcyjnych klocków, dzięki którym Wasza wyobraźnia będzie miała ogromne pole do popisu! Z Linden nie ma nudy – to 100 % kreatywności podczas tworzenia unikatowych budowli, a także wyzwanie konstrukcyjne dla całej rodziny. Z Linden czas płynie szybko i przyjemnie. Przekonacie się o tym sami już niedługo!

http://lindenwood.eu/pl/klocki-drewniane/

blank

WIELKA FABRYKA ELFÓW

Zapraszamy na Targi Mamaville, gdzie Elfy przygotują specjalną strefę dla najmłodszych! 🙂

Wielka Fabryka Elfów w tym roku już po raz ósmy zaprosi dzieci do swoich przestrzeni. W dniach 29 listopada – 22 grudnia, Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach Wielkiej Fabryki. Jak co roku, dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom w zadaniu specjalnym!

https://wielkafabrykaelfow.pl/

blank

CUBORO

Jeśli macie przynajmnej trzy lata i lubicie ciekawe wyzwania, zapraszamy Was do wspólnej zabawy niezwykłymi, podziurawionymi jak szwajcarski ser klockami. Z takich klocków może powstać kulodrom, czyli zjeżdżalnia dla szklanych, kolorowych kulek. Spróbujemy takie kulodromy razem zbudować, a jak już będą gotowe – w ruch pójdą kulki!

Nasz kulodromowy kącik będzie otwarty przez cały czas trwania gdańskich targów. Będzie mnóstwo klocków – Cuboro oraz Cuboro Cugolino – oraz sporo kulek do rzucania. Do zobaczenia!

https://www.cuboro.com.pl

blank

PRACOWNIA MARZEŃ & BALONOWE MARZENIA

Pracownia marzeń by Paulina Wronecka & Balonowe marzenia, zadbają, aby dzieciaki miały dużo śmiechu i zabawy. Na naszym stanowisku będzie można m.in.:
– zbudować gigantyczną rakietę kosmiczną,
– pokolorować rysowanki,
– poszaleć w namiociku z kuleczkami!

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy! 😊

https://www.facebook.com/marzenpracownia/
https://www.facebook.com/marzeniabalonowe/

blank

TEATRALIA

Teatralia zapraszają na stanowisko twórczej animacji dla dzieci. W strefie:
– przywita Was żywa maskotka,
– znajdziecie kącik sensoryczny dla malucha
– oraz stoisko plastyczne,
– nasi anima-aktorzy poprowadzą dla Was wspaniałe zabawy,
– a ci którym będzie mało zostaną zamknięci w prawdziwej bańce mydlanej! 😊

https://www.facebook.com/teatraliamonikakowalewska/

blank

NADMORSKIE PRZEDSZKOLE MONTESSORI

Zapraszamy serdecznie do stoiska „Nadmorskiego Przedszkola Montessori o profilu językowym”. Nasze Przedszkole wraz z Animatorkami z „Kreacje Animacje” zapewni dzieciom wspaniały czas.
W naszej ofercie czekają na dzieci min:
– malowanie buziek
– balonowe zwierzaczki
– budowle ze słomek konstrukcyjnych
– zabawy z chustą
w godzinach 12.00 oraz 15.00 zapraszamy serdecznie wszystkie chętne dzieci na warsztaty sensoryczne. To również idealny czas aby mogli Państwo z nami porozmawiać. Dowiedzieć się więcej o naszym Przedszkolu, metodzie Marii Montessori oraz poznać naszą ideę i filozofię.

https://www.facebook.com/nadmorskieprzedszkole/

blank

DMUCHANIEC MAMAVILLE

Zamek do zadań specjalnych czyli dmuchaniec Mamaville będzie czekał na najmłodszych w strefie Atrakcji! Zawsze sprawia frajdę i mnóstwo zabawy zarówno mniejszym jak i większym dzieciom. Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

Share it:
blank
instagram