Targi Online 25-29.11

Targi Online 25-29.11

13 października 2020
blank

[xyz-ips snippet=”page-title”]

Największe i najpopularniejsze Targi Mamaville przenoszą się po raz kolejny do przestrzeni ONLINE na specjalną edycję Black Weekend Online  ✂️✂️✂️
Po poprzednich udanych edycjach Targów Online, wracamy i skoro #blackweekend, to i my dotrzymujemy kroku i w ostatni weekend listopada organizujemy coś specjalnego!

Między 25-29 listopada nasi wystawcy i projektanci przygotują dla Was okazjonalnie niskie ceny swoich produktów, duże promocje i wyprzedaże.

A w pobliżu już pobrzmiewają świąteczne dzwonki, tym bardziej warto dołączyć do Mamaville Black Weekend Online.

🍀 Czym są Mamaville Targi Online  ✂️✂️✂️?

To targowa akcja online, podczas której będziecie mogli:

✨ nie wychodząc z domu zrobić rabatowe zakupy u blisko 100 polskich wystawców
✨ bardziej „od kuchni” poznać rodzime marki
✨ skorzystać z promocji, obniżek specjalnie przygotowanych dla Was na ten szczególny tydzień
✨ wybrać produkty z najnowszych kolekcji (ciąża, ubrania od niemowlaka do starszaka, zabawki, książki, pokój dziecka…)
✨ wziąć udział w najciekawszych wykładach live z profesjonalistami i ciekawymi gośćmi
✨ będziecie mieć wybór, gdzie chcecie nas oglądać : FB, Instagram czy może wyłącznie www

🍀 A jak dokładnie działa Mamaville Targi Online  ?

Mamaville Targi Online  🇵🇱 odbywać się będą
w dniach 25 do 29 listopad 2020 ( środa – niedziela )

W tych dniach, będziecie mogli obejrzeć wystawców, którzy zaprezentują swoją markę, flagowe produkty, nowości, a wszystko to w promocyjnych cenach. Obowiązuje jeden kod rabatowy: MAMAVILLE

🍀 Gdzie będziecie mogli nas oglądać?

✨ w relacjach na Instagramie na profilu @mamavillepl (instastories)
✨ w wydarzeniu na FB >>https://www.facebook.com/events/536433720458410

✨ na stronie https://targi.mamaville.pl/targi-online/, gdzie na bieżąco będziemy prezentować wszystkie marki, które biorą udział w akcji.

✨ Każdego dnia trwania targów wieczorem będziecie mogli obejrzeć na FB LIVE na profilu Mamaville ekspertów prowadzących bezpłatne wykłady na tematy dotyczące ciąży, rodzicielstwa i wychowania dzieci. Wy też będziecie mogli brać udział w dyskusji i zadawać pytania.

#wspieramypolskiemarki🇵🇱

Pamiętajcie, że cała ta akcja służy wspieraniu polskich marek, producentów i dystrybutorów. To trudny czas dla nas wszystkich – zwłaszcza niewielkich, rodzimych biznesów Na rynku dziecięcych ubrań, zabawek i akcesoriów, duże korporacje i sieciówki odnotują pewne spadki sprzedaży, ale to właśnie te NASZE, polskie, wspaniałe i niezwykle cenne firmy będą walczyć o przetrwanie w najbliższym czasie.

Nasi wystawcy, to bardzo często biznesy założone przez rodziców, mamy na macierzyńskim, zapoczątkowane z pasji i miłości, w domowym zaciszu To producenci i projektanci, którzy dbają o najwyższą jakość produktów, wybierają najlepsze, certyfikowane, polskie surowce Czy zdołają się utrzymać na rynku? Wiele zależy od Was, kupujących. Dlatego apelujemy – wspierajcie te marki, jeżeli tak jak nam zależy Wam na tym, by wciąż istniały, gdy cały ten chaos minie .

Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie wpłynąć na ich przyszłość i że będzie ona pomyślna Jesteście z nami?

SPONSOR STRATEGICZNY:
HUMANA

PATRONI i PARTNERZY:

/ BABY GO PORTAL RODZINNY / BRANŻA DZIECIĘCA / /DOBRA MAMA / DZIECI / DZIECKO W WARSZAWIE / EGAGA / EXAMPLE / M JAK MAMA / MAGAZYN MAMA /  MAMA KLUB / MY MAMY PL / NATULI /POLA / PRZEDSZKOLA EDU PL / RYNEK ZABAWEK / ŚWIADOMA MAMA / W POKOIKU/ W ROLI MAMY /

TEAM Mamaville

 

Share it:
blank
instagram