O nas

Mamaville powstało jako projekt zaprzyjaźnionych kobiet, chcących kreatywnie i edukacyjnie rozwinąć temat macierzyństwa, dostrzegając swego rodzaju niszę, którą idealnie wypełniłaby inicjatywa wspierania przedsiębiorczych matek. Kobiet, które spełniając się w macierzyństwie, znalazły w nim również inspirację do tworzenia rzeczy jakich dotychczas brakowało im na rynku, rzeczy produkowanych z pasją i z najlepszych surowców i w większości wyprodukowane w Polsce.

Mamaville stało się więc przestrzenią, gdzie podczas Targów dla Mamy i Dziecka, twórcze i aktywne mamy mogły zaprezentować swoje autorskie kolekcje odzieży czy akcesoriów dziecięcych, poddać ocenie innych własną wytwórczość prowadzoną na mniejszą lub większą skalę, przetestować ofertę wyselekcjonowanych producentów, dokonać wymiany myśli, poglądów i pomysłów.

Jako doświadczony organizator Targów dla Mamy i Dziecka, Mamaville nauczyło nas, że radość z bycia rodzicem niesie ze sobą nie tylko nowe wyzwania coraz bardziej intensywnego życia, ale prowokuje też do podejmowania działań na kolejnych polach.

Kierowane silnym przekonaniem, że przed Mamaville jeszcze dużo do zrobienia, to z satysfakcją oceniamy nasze dotychczasowe osiągnięcia – 5 lat organizowania ogólnopolskich targów i przeszło 35 edycji specjalnych wydarzeń w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, grono zaprzyjaźnionych wystawców i tłumy uśmiechniętych klientów, z wiarą i entuzjazmem. W sezonie jesień 2019′ zawitamy do nowych miast – Białystok i Katowice, to kolejne miejsca na mamavillowej mapie! A to oznacza, że jesteśmy już w siedmiu miastach w Polsce!

Poza tym prężnie działająca platform sprzedażowa online mamaville.pl dostępna wszędzie, gdzie przyjdzie Wam ochota na zakupy u sprawdzonych przez nas projektantów i dostawców.
Mamaville.pl , to wspólna przestrzeń dla marek kreatywnych mam. Firmom, które są na początku swojej drogi takim, które chrzest bojowy kapryśnego, rodzimego rynku mają już za sobą oraz takim, które dopiero kiełkują w głowach swoich przyszłych właścicielek, projektantkom z branż: Ubrania / Zabawki / Wystrój wnętrz / Akcesoria / Edukacja.  To właśnie z myślą o nich uruchomiliśmy platformę sprzedażową mamaville.pl, gdzie każdy sprzedawca będzie mógł zaprezentować swoją ofertę i jednocześnie zarządzać swoim e-store w ramach serwisu.

Obserwować jak tworzy się mamavillowa kraina, to sama przyjemność dla nas. Ponad 5 lat spełniania marzeń i podejmowania przez nas ryzyka owocuje dziś ogólnopolską społecznością kobiet w ciąży, mam i rodzin z dziećmi, którzy tak jak my chcą czegoś więcej. Dzięki udziałowi w targach wspieracie polskie marki i biznesy, lokalnych producentów, innowacyjne rozwiązania, miejsca związane z tematyką rodzicielstwa. Ta obopólna wymiana przyczynia się w dużym stopniu do rozwoju rodzimych firm, świadomości, nie tylko konsumenckiej, ale i rodzicielskiej, co jest jak uważamy dużą wartością.

To w jakim miejscu dziś jesteśmy zawdzięczamy naszemu zespołowi, bo bez niego ani rusz! Od dawna są z nami wspaniali Ewa i Piotrek! Mamy też szczęście, że dołączyły do nas świetne osoby. Alicja, której doświadczenie i profesjonalizm znacząco wsparł nasze działania targowe i nie wyobrażamy sobie już, jak to było bez niej oraz Michał, Kamila i Ania, którzy wznoszą naszą platformę mamaville.pl na wyższy poziom.  Wszystkim w tym miejscu serdecznie dziękujemy.

TEAM Mamaville pozwala nam na zachowanie naszej wyjątkowości i oryginalności. Wciąż chcemy być największymi i niezależnymi targami. Wciąż wprowadzamy nowości zarówno na targach, stronie mamaville.pl, jak i w kontakcie z naszymi wystawcami. To Wy właśnie, mamavillowi Wystawcy, w dużej mierze tworzycie klimat Mamaville. Cieszy nas Wasz rozwój i chęć dawania klientom tego, co najlepsze.

Zapraszamy do współpracy.

Maja i Agata

blank
instagram